Włosy piosenkarki są przez nią pielęgnowane w kontrowersyjny sposób. Doda zdradziła swój sposób na piękną fryzurę, który podzielił fanów gwiazdy. Wielu nie dowierzało, że jej kosmyki nie widziały prysznica już dwa tygodnie. Jak Doda pielęgnuje włosy?

Doda zawsze lubiła szokować i wzbudzać kontrowersje. Tym razem postanowiła to zrobić opowiadając o tym, jak pielęgnuje swoje włosy. Jej sposób okazał się jednak skuteczny, a jej fryzura wygląda znakomicie.

Doda nie myła włosów 2 tygodnie

Włosy Dody nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Piosenkarka zdradziła, że ich… nie myje

– Chciałam wam powiedzieć, że nie myję głowy od dwóch tygodni. A nie sorry, od 12 dni. I w ogóle nic się nie zanosi. Ja nie wiem o co chodzi — powiedziała w swoich Instastories.

Gwiazda chciała zaprezentować wielbicielom swoje uczesanie, które wciąż wyglądało świeżo. Fanów zaintrygował dobry stan włosów piosenkarki.

doda: włosy
instagram.com/dodaqueen

– Doda umyłaś już włosy? Bo, tak czy siak, przytłaczasz mnie swoim blaskiem — zapytała fanka pod zdjęciem na Instagramie.

Piosenkarka szybko odpowiedziała.

– Właśnie jeszcze nie — przyznała, po czym oznaczyła najprawdopodobniej swojego fryzjera, aby sama zadać pytanie — Co ty mi tam posypałeś, że już 12 dni się trzymają?

Czy włosy same się oczyszczają?

Szampony są pełne chemikaliów, które usuwają naturalny łój skórny. Pozostawiona samemu sobie lub myta naturalnymi substytutami, skóra głowy teoretycznie wraca do naturalnej równowagi, wytwarzając wystarczającą ilość oleju, aby włosy były miękkie i gładkie. 

Okazuje się jednak, że sposób Dody był zgoła inny. Oznaczony przez nią fryzjer szybko zdradził, że użył magic sprayu znanej marki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

włosy
fot. instagram.com/dodaqueen

Włosy Dody nie były myte od 12 dni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol mocno w górę. Wiemy, ile dokładnie zdrożeją
  2. Miała być drugą Anną Dymną, wszystko zepsuła rola w „Misiu”. Co dziś robi 72-letnia Barbara Burska?
  3. Jolanta Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. „Byłam matką samotnie wychowującą dziecko”
  4. Mąż Henryki Krzywonos jest od niej sporo młodszy. Ludzie wytykali ich palcami na ulicy
  5. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  6. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
Poprzedni artykułPies z ogonem na głowie został znaleziony przez wolontariuszy schroniska. Momentalnie stał się internetową sensacją
Następny artykułMatka przyłapała córkę ze starszym facetem. To kim był, okazała się nie do zniesienia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.