Włosy potrafią zmienić człowieka nie do poznania. Ulubiony prowadzący zaskoczył swoim nowym wizerunkiem i bez siwej, eleganckiej fryzury wygląda zupełnie inaczej. Hubert Urbański jest teraz łysy. 
 
Nic nie umknie czujnym fotoreporterem. Jak donosi Pudelek.pl, Hubert Urbański jest łysy. Dziennikarz, który od lat był kojarzony przez swoje siwe, zawsze idealnie ułożone włosy postanowił zmienić wizerunek. Jak teraz wygląda? 

Włosy Huberta Urbańskiego 

Nowe włosy Huberta Urbańskiego to tak naprawdę brak włosów. Elegancki dziennikarz oraz gospodarz jednego z najbardziej oglądalnych programów — Milionerzy, znany z idealnie skrojonych garniturów, jeszcze trzy dni temu miał na swojej głowie piękną i bujną siwą czuprynę. Teraz wygląda jak inny człowiek. 

Do tej zmiany może być się naprawdę ciężko przyzwyczaić, choć to nie pierwszy raz kiedy mężczyzna postanowił zaskoczyć widzów. Gdy Hubert Urbański zapuścił pokaźną brodę, fani nie kryli zdziwienia. Jak w nowej odsłonie prezentuje się gwiazdor?

  1. Joanna Liszowska pokazała córki. Zdjęcie dziewczynek zachwyciło fanów
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę

Łysy Hubert Urbański

Łysy Hubert Urbański to prawdziwe zaskoczenie. Znany polski dziennikarz, prezenter i aktor został przyłapany przez ciekawskich fotoreporterów, kiedy wybrał się na lody z dziećmi. Właśnie wtedy okazało się, że pod kaszkietem nie ma dosłownie nic. Siwe włosy Huberta Urbańskiego nie zostawiły po sobie ani śladu. Skąd ta nagła zmiana wizerunku? 
 
 
Jak waszym zdaniem wygląda przystojny prezenter? Trzeba przyznać, że perfekcyjnie wtopił się w tłum. Jednak oko aparatu dostrzeże wszystko. Czym jeszcze nas zaskoczy?

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Na portalu Pudelek.pl możemy zobaczyć nową odsłonę Huberta Urbańskiego.  

włosy
instagram.com/huberturbanski_official

Kojarzony z perfekcyjnie skrojonymi garniturami, błyskotliwym poczuciem humoru i tajemniczym spojrzeniem, Hubert Urbański, prywatnie ubiera się bardzo młodzieżowo. Jak się okazuje, dziennikarz postanowił pożegnać się z jednym ze swoich znaków rozpoznawczych, jakim były siwe włosy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Nadchodzi wiosna? Prognozy mówią same za siebie, w końcu wszystko jasne
  4. Mąż od jakiegoś czasu znikał wieczorami i wracał późno do domu. Żona postanowiła go śledzić, szybko odkryła prawdę
  5. Nie żyje gwiazda „Na wspólnej”. Aktorka miała 44 lata
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

źródło: pudelek.pl 

Poprzedni artykułTeresa Tuszyńska miała szansę na międzynarodową karierę. Ikona PRL-u przeszła dramatyczne chwile, świat o niej zapomniał
Następny artykułNie żyje znany piosenkarz. Mężczyzna popełnił samobójstwo
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.