Włosy, które farbuje fryzjer z Libanu, przeważnie wyglądają strasznie. Niejedna klientka chciała w trakcie uciec z fotela, całe szczęście, że tego nie zrobiła. Niekonwencjonalne metody farbowania włosów, które wykonuje Mouniur z bliskiego wschodu, sprawiają, że każda kobieta wychodzi od niego zadowolona, a efekt końcowy jest niesamowity.

Nikt nie był w stanie przewidzieć, że ich włosy staną się tak powalające. Ten fryzjer zdecydowanie zna się na swoim fachu, a jego niezwykłe metody farbowania zyskały rzeszę fanów na całym świecie. Jego profil w mediach społecznościowych obserwuje prawie 7 milionów ludzi

Włosy w niezwykłych kolorach

Do Mounira z Libanu bardziej pasuje określenie stylista fryzur aniżeli fryzjer. Mężczyzna jest prawdziwym artystą, a jego pasja oraz fach, którego się wyuczył przez lata, sprawiły, że osiągnął olbrzymi sukces. 

Już na pierwszy rzut oka widać, że ten człowiek kocha swoją pracę. Dzięki dużemu wysiłkowi zyskał renomę oraz otworzył całą sieć salonów nie tylko w Libanie, ale również we Włoszech. Kobiety z całego świata chcą oddać swoje włosy w jego ręce. 

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Już od dziś Polakom przysługuje jedna rzecz, wielu długo czekało
  2. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  3. Właśnie tak objawia się niewydolność wątroby. Wielu Polaków nie miało pojęcia

Specjalista w farbowaniu

Mounir zyskał dużą sławę dzięki niekonwencjonalnym metodom farbowania, które niczym nie przypominają tych tradycyjnych. Artystę fascynują kolory oraz ich łączenie. Dla niego koloryzacja to pewnego rodzaju sztuka, która sprawia, że włosy już nigdy nie będą wyglądać źle.  

Nie ma co ukrywać, że dobrze przeprowadzona metamorfoza włosów, może wywołać uśmiech na twarzy kobiety, a co więcej, dodać również pewności siebie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

włosy
Fot. instagram.com/mounir/

Włosy przechodzą u niego całkowitą metamorfozę. 

włosy
Fot. instagram.com/mounir/

Kobiety wychodzą zadowolone po koloryzacji. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hair transformation by @mounir #risingmounir #worldisforhairdressers #mounirproducts

Post udostępniony przez Mounir (@mounir)

 Na początku wiele z nich chciało jednak uciec z salonu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Widzieliście już rachunek za rybę nad Bałtykiem? Nieludzka cena za małe danie jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej
  2. Jutro wprowadzają bezwzględny zakaz na północy Polski. Jest potwierdzenie urzędu
  3. Pokazała się bez makijażu, internauci okrzyknęli ją najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka powala urodą na kolana
  4. Dostałeś SMSa od kuriera? Nie klikaj, możesz stracić pieniądze. Znamy jego treść
  5. Która Polka nadawałaby się do roli Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej? Dajcie znać
  6. Położna zobaczyła noworodka tuż po porodzie i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Dziecko przyszło na świat z dodatkowym elementem

Źródło: popularne.pl 

 

Poprzedni artykułDramat przed budynkiem Sejmu. Mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił, jest nagranie
Następny artykułWielka tragedia w centrum Polski. Balkon urwał się i spadł na głowę mężczyzny
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.