Włosy Doroty Szelągowskiej, choć krótko przycięte, co rusz zachwycają nową odsłoną. Znana prezenterka telewizyjna zachwyca nowymi ułożeniami i stylizacjami. Projektantka wnętrz udowadnia, że krótka fryzura ma mnóstwo możliwości do stylizacji! Tym razem gwiazda TVN-u również wygląda naprawdę zjawiskowo.

Włosy Doroty Szelągowskiej są naprawdę niezwykłe. Mało która gwiazda o krótkiej fryzurze może się pochwalić taką ilością fryzjerskich eksperymentów. Jedno jednak u Szelągowskiej jest stałe – to kolor jej włosów, który miewa różne odcienie, ale zawsze pozostaje blondem. Fani porównują ją do samej Marilyn Monroe!

Włosy Doroty Szelągowskiej w nowym wydaniu

Tym razem prezenterka wstawiła na Instagrama zdjęcie, na którym jej krótkie włosy wyglądają jak z romantycznego filmu z lat 50. Lekkie fale i czerwone usta przenoszą tę stylizację do tamtych czasów. Dorota wygląda w niej bajecznie, fani komentują:

– O, wow niczym Marylin Monroe!

Niektórzy z fanów kojarzą fryzurę projektantki zinną sławą, porównując stylizację do Gwen Stefani.

Dorota Szelągowska swoją stylizacją przenosi nas w inne czasy mody. Wrogu zdjęcia widzimy przygotowany kapelusz, który najpewniej ma dopełnić całej stylizacji. Ale doprawdy, aż żal zakrywać taką fryzurę!

  1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

Stylizacja z lat 50.

Dorota Szelągowska raczej preferuje luźny styl, a do programów, których jest gospodynią, która wkłada zazwyczaj wygodne dżinsy i trampki. W końcu aktywnie uczestniczy w swoich domowych rewolucjach. Czy dopieszczona w każdym calu stylizacja może oznaczać nagrania do innego programu?

Odpowiedzi udziela sama Dorota, która wstawia kolejne zdjęcie w swoich falach i kapeluszu. Otóż jest to specjalny strój i fryzura dla nagrania programu Tu jest pięknie, emitowanego w TVN Style. Nowy odcinek będzie nagrywany w zamku, który został zaadaptowany na hotel. Na pewno swoją stylizacją gwiazda TVN-u nawiązuje do wystroju odwiedzanego przez nią wnętrza!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

włosy
instagram.com/dotindotin

Stylizacja Doroty Szelągowskiej wygląda jak z lat 50., a beżowy strój sugerują styl jakiejś podróżniczki.

włosy
instagram.com/dotindotin

Fani nie mogli się nachwalić nowej odsłony projektantki.

włosy
instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska często prezentuje się w coraz to ciekawszych fryzurach, jednak koloru nigdy nie zmienia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl