Włosy Violetty Villas od zawsze wzbudzały zachwyt. Diva poświęcała całe godziny, by pielęgnować swoje niezwykle długie blond kosmyki. Ponoć przez ich długość i gęstość suszyła je nawet trzy godziny! W jaki sposób dbała o swoją legendarną fryzurę?

Sekrety urody najsłynniejszej divy polskiej sceny muzycznej do dziś wzbudzają ciekawość. Włosy Violetty stały się prawdziwą legendą, podobnie jak sama piosenkarka. W jaki sposób je pielęgnowała? Wymagało to od niej wiele wysiłku.

Włosy Violetty Villas są legendarne

Często podziwiamy fryzury gwiazd, nie zdając sobie nawet sprawy, ile czasu, zaangażowania i poświęcenia wymaga od fryzjerów stworzenie takiego uczesania. 

Okazuje się, że artystka poświęcała długie godziny na staranną pielęgnację włosów. Nie było to łatwe, ponieważ jej długie i gęste loki wymagały wielu godzin stylizacji i intensywnych zabiegów u fryzjera. 

Włosy divy szybko stały się jej znakiem rozpoznawczym. Burza blond loków była widoczna z daleka i od razu kojarzona z artystką. Villas doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że wizerunek sceniczny jest niezwykle ważny, dlatego też dbała o każdy detal swojego wizerunku. Podobno samo suszenie włosów zajmowało jej aż trzy godziny! Dopiero później była gotowa na misterne modelowanie fryzury. 

Jak Violetta Villas dbała o włosy?

Wokalistka była nie tylko utalentowana, ale także bardzo charakterystyczna w swoim wizerunku. Nie dało się jej pomylić z nikim innym! Podobno potrzebowała aż kilku godzin, by ujarzmić swoje niesforne loki. Dopiero wielogodzinne starania przyniosły oczekiwane efekty. 

Artystka do końca życia utrzymywała, że jej długie loki są całkowicie naturalne. Jak się jednak okazało, gwiazda miała pokaźną kolekcję peruk, które imitowały jej naturalne włosy. Nie wiadomo, czy jej włosy naprawdę były dziełem samej natury, czy też ingerowano w ich wygląd, jedno jednak nie pozostawia wątpliwości – efekt robił ogromne wrażenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

violetta villas: włosy
instagram.com @violettavillasofficial_

Włosy Violetty Villas robiły wrażenie.

violetta villas: włosy
instagram.com @violettavillasofficial_

Długie blond loki od razu rzucały się w oczy.

violeta villas: włosy
instagram.com @violettavillasofficial_

Charakterystyczna fryzura była jej znakiem rozpoznawczym.

violetta villas: włosy
instagram.com @violettavillasofficial_

Słynęła z kontrowersyjnego wizerunku.

violetta villas: włosy
Instagram.com @violettavillasofficial_

Miała nie tylko ogromny talent, ale i urodę, którą uwielbiała podkreślać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tusz do rzęs L’oreal. 2 najlepsze tusze, które powinnaś mieć!
  2. Ile zarabia Dawid Posiadło? Artysta przyznał: „Mam za dużo pieniędzy”
  3. Ewa Farna z mężem kupiła piękny dom. Kosztował prawie 4 miliony
  4. Magda Gessler przed wypłynięciem za granicę zamieściła zdjęcie. Wygląda jak prawdziwa królowa

źródło: sophisti.pl, 

Poprzedni artykułCórka odkryła prawdę o swoim ojcu. Przeczytała jego smsy i zalała się łzami
Następny artykułMąż kilka tygodni po śmierci żony znalazł w jej rzeczach zdjęcie. To był cios prosto w serce
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.