Lelum.pl > Nowości > Fryzjer zrobiła jej metamorfozę. Spojrzała na swoje włosy i wiedziała, że już nigdy nie popełni tego błędu
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.03.2020 10:09

Fryzjer zrobiła jej metamorfozę. Spojrzała na swoje włosy i wiedziała, że już nigdy nie popełni tego błędu

włosy
Fot. youtube.com MAKEOVERGUY

W życiu kobiety nie każdy poranek jest taki sam. Cyklicznie, raz na jakiś czas, pojawia się jeden taki, który jest inny od reszty. Budzimy się wtedy, a w naszej głowie pojawia się natrętna myśl, która sugeruje, że czas na zmiany. Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi nam do głowy, to włosy! Zmiana fryzury to jedyna, nieinwazyjna metoda, która raz na jakiś czas odmienia nasze oblicze.

Włosy to ważny element wizerunku każdej kobiety. Potrafią kompletnie zmienić nasze oblicze w zależności od koloru i cięcia. Dlatego eksperymenty na głowie są zawsze dość ryzykowne. Jednak pewna kobieta postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Wybrała się do zaufanego fryzjera i zleciła mu wykonanie bliżej nieokreślonej metamorfozy. To, co ujrzała potem w lustrze, wprawiło ją w osłupienie.

Postanowiła, że odmieni swoje włosy

Pewna kobieta, któregoś dnia postanowiła wybrać się do fryzjera, by dodać odrobinę świeżości swojej niemodnej już fryzurze. Przekraczając próg salonu, nie spodziewała się, że wyjdzie z niego w zupełnie nowej odsłonie. Całkowicie poddała się sugestiom stylisty i pozostawiła wszystko w jego rękach.

Przed metamorfozą wspomniana pani była posiadaczką prostych, długich blond włosów. Jej fryzura nie wyróżniała się wśród innych, była bardzo przeciętna. Chistopher Hopkins, bo tak nazywał się właściciel salonu fryzjerskiego, postanowił trochę zaszaleć. Wykorzystał przyzwolenie na wykazanie się własną inicjatywą i zupełnie odmienił włosy kobiety. Kiedy po wszystkim przejrzała się w lustrze, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła.

  1. Fatalne doniesienia mediów, koronawirus wrócił do Wuhan. Wszyscy myśleli, że to koniec, ale jest nowy chory
  2. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  3. Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego SMS-a. Znamy jego treść

Metamorfoza zupełnie przeszła jej oczekiwania

Kobieta całe swoje życie nosiła włosy w kolorze blond i nie wyobrażała sobie, że jakikolwiek inny pasowałby do jej urody. Okazało się, że inny kolor nie tylko jej pasuje, ale sprawia, że wygląda zdecydowanie lepiej!

Christopher Hopkins jest znany również jako wizażysta. Metamorfozę rozpoczął od pięknego makijażu, który dopełnił cały efekt. Następnym krokiem były włosy, które w pierwszej kolejności skrócił do ramion. Następnie po nadaniu im odpowiedniego kształtu, przefarbował je na bordowo-winny kolor.

Ku zaskoczeniu kobiety taka zdecydowana zmiana wpłynęła korzystnie na jej wizerunek. Klientka pana Hopkinsa nie mogła przestać podziwiać swojego odbicia w lustrze. Cel został osiągnięty!

A wam jak podoba się ta przemiana?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

włosy

Kobieta zdecydowała się na metamorfozę, która miała dodać odrobinę świeżości jej fryzurze.

włosy

Jednak Christopher Hopkins, znany fryzjer, zupełnie odmienił jej włosy.

włosy

Kobieta nie mogła uwierzyć, że nowe włosy tak bardzo do niej pasują.!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fryzjer i kosmetyczka mogą świadczyć usługi w czasie epidemii? Absurdalne zalecenia sanepidu
  2. Młody chłopak zachorował na koronawirusa. Opisał symptomy, wcale nie są dużo łagodniejsze u młodych
  3. Jeśli dostałeś podobną wiadomość SMS, nie odpowiadaj. Oszuści wykorzystują epidemię, by okradać ludzi

Źródło: se.pl