Włosy to ważny element naszego wizerunku. Niestety, w czasach epidemii dbanie o ten detal jest znacznie utrudnione. Fryzjerzy zamykają swoje lokale, a my jesteśmy proszeni o pozostanie w domach. Dlatego też niektórzy postanowili strzyc się samodzielnie. Te fryzury mogą rozbawić was do łez.

Koronawirus w Polsce spowodował zamknięcie wielu ważnych instytucji: szkół, uczelni, ośrodków kultury, a także restauracji, siłowni i salonów piękności. Do tej pory, przynajmniej raz na kilka miesięcy, odwiedzaliśmy fryzjera, jednak ze względów bezpieczeństwa na ten moment jest to niemożliwe. Jak w czasach epidemii dbać o swoje włosy? Oto rozbrajające efekty.

Koronawirus: włosy

Epidemia koronawirusa zmusiła ludzi do profilaktycznej izolacji, a co za tym idzie, dbania o siebie samemu w domu. Kobiety muszą zrezygnować z zabiegów u kosmetyczki, przedłużaniu rzęs i paznokci, ucierpiały też na tym nasze włosy, które, póki co nie mogą odwiedzić salonu fryzjerskiego. Niektórzy odkryli jednak sposób na to, jak sobie z tym radzić.

Postanowili ostrzyc się samodzielnie w domu. Jako że nie mieli w tym większej wprawy, wyszło im to dosyć nieporadnie. Rozbrajającymi efektami podzielili się w sieci, a pozostali użytkownicy szybko podchwycili temat.

  1. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat
  2. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  3. Lekarze zarażali pacjentów, jeden nie żyje, kolejny walczy o życie. Druzgocące doniesienia z polskiego miasta

Fryzury w czasach epidemii

Komiczne fryzury zyskały tysiące udostępnień. Mężczyźni, nie widząc siebie z tyłu, wykonali na swojej głowie krzywe zygzaki. Włosy kobiet mają niesymetryczne końcówki. Zaczęło się od postu jednego, zrezygnowanego użytkownika, który efektami podzielił się na twitterze. Na kwarantannie nie miał innego wyjścia i musiał jakoś zadbać o swoje włosy. Rozbawieni obserwatorzy podjęli wyzwanie i zaczęli udostępniać własne zdjęcia.

Efekty strzyżenia naprawdę potrafią rozbawić do łez. Niektórzy mieli sporo dystansu do siebie i odwagi, aby pokazać je w mediach społecznościowych publicznie. Cóż, najważniejsze, że wzięli sprawy w swoje ręce i jakoś sobie poradzili. Teraz wystarczy trochę poczekać, aż włosy odrosną.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

włosy
fot. twitter.com / Gala Stančev @GStancev

Jedna kobieta pokazała fryzurę, na której ma niesymetryczne końcówki włosów.

włosy
fot. twitter.com / @DanielRundle

Mężczyznom trudno jest siebie ostrzyc, nie widząc tyłu swojej głowy.

włosy
fot. twitter.com / @mfcmaisielee

Niektóre włosy naprawdę potrafią rozbawić.

włosy
fot. twitter.com / @JuneCymru
włosy
fot. twitter.com / @martinstevens0n
włosy
fot. twitter.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  3. Czy można jeździć samochodem po mieście w kwarantannie? Odpowiedź będzie zaskoczeniem dla wielu
  4. Przełom w leczeniu koronawirusa. Z 20 pacjentów, 19 zostało wypisanych ze szpitala
  5. Młody chłopak nagrał, jak liże produkty w supermarkecie. Teraz nie jest mu do śmiechu
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca „TOP Chefa”, był zakażony

źródło: fakt.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.