Włosy są naszą ozdobą, która nie tylko wyróżnia nas z tłumu, ale również dodaje niebywałej pewności siebie. To zupełnie zrozumiałe, że każda kobieta marzy o tym, by były zdrowe, mocne i lśniące. Pewna przedstawicielka płci pięknej dodała do szamponu tylko jedną rzecz, a zaledwie kilka minut później nie mogła uwierzyć własnym oczom. Efekt był spektakularny.

Twoje włosy są oklapnięte, bez energii i przetłuszczają się w zastraszającym tempie? Bez obaw. Znamy sposób, który spełni twoje wszystkie oczekiwania. Dzięki temu raz na zawsze zapomnisz o problemach, które do tej pory skutecznie spędzały ci sen z powiek. Sposób, którym się podzieliła, jest rewelacyjny, a efekty przejdą twoje najśmielsze oczekiwania.

Włosy były jej największym kompleksem 

Pewna kobieta zupełnie tak jak zdecydowana większość z nas marzyła, by móc pochwalić się zdrowymi, lśniącymi i pełnymi życia pasmami.

Tymczasem jej czuprynie daleko było do ideału, a każde kolejne próby ich cudownego uzdrowienia, kończyły się niepowodzeniem i nadszarpanymi nerwami. W akcie desperacji postanowiła poszukać odpowiedzi w sieci, która klasycznie już okazała się niezastąpiona.

Z pomocą przyszedł produkt, o którym samodzielnie prawdopodobnie nigdy by nie pomyślała.

Mimo tego, że większość z nas posiada go w swoim domu, zwykle znamy tylko jego połowiczne zastosowanie. Okazuje się, że naprawdę wiele tracimy.

Sól Epsom na włosy działa cuda 

Sól Epsom to nic innego jak związek chemiczny kwasu siarkowego oraz magnezu. Początkowo w całej Europie i Stanach Zjednoczonych znany był jako środek przeczyszczający.

Z czasem zaczęto poznawać i doceniać jego szerokie możliwości zastosowania. Gorzka sól, bo tak inaczej bywa nazywany ten produkt, ma zbawienny wpływ na nasze włosy.

Mikstura przyrządzona z Soli Epsom i szamponu do włosów, nie tylko zapobiega przetłuszczaniu się pasm, ale tez znacząco zwiększa ich objętość.

Wykonanie mikstury: Podczas mycia włosów dodaj do szamponu sól Epsom. Następnie delikatnie umyj i spłucz pasma ciepłą wodą. Zabieg powtarzaj systematycznie 2-3 razy w tygodniu. 

Zobacz zdjęcia: 

Włosy
instagram.com @my_soapwell

Sol Epsom ma zbawienny wpływ na nasze włosy. 

Włosy
pixabay.com @free-photos

Twoja czupryna ci za niego podziękuje. 

Włosy
unsplash.com @matthew_tkocz

Wystarczy, że odrobinę dodasz do szamponu i umyjesz jak zwykle. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułOjciec i syn zniknęli pod wodą. Dramatyczny finał akcji ratunkowej
Następny artykułŻona zgubiła pierścionek od ukochanego męża. 7 lat po jego śmierci synowa dokonała niesamowitego odkrycia
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.