Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wnuczek uwielbianego muzyka zmarł po 10 dniach życia. Gwiazdor długo nie mógł poradzić sobie ze stratą
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 03.12.2019 10:45

Wnuczek uwielbianego muzyka zmarł po 10 dniach życia. Gwiazdor długo nie mógł poradzić sobie ze stratą

wypadek
fot. Marcelo Leal, unsplash.com

Wnuczek znanego na całym świecie muzyka zmarł po zaledwie kilku dniach życia. Bliscy chłopca opłakują jego odejście. Rodzina pogrążona jest w żałobie. Rodzice dziecka starają się skupić na tym, jak piękną duszą było ich dziecko i pogodzić się z jego odejściem.

Śmierć dziecka to zawsze największa tragedia dla rodziców. Nikt nie powinien musieć jej przeżywać. Niestety, los bywa okrutny i zabiera z tego świata maluszki, które nie zdążyły jeszcze tak naprawdę zacząć swojego życia. Zaledwie po 10 dniach życia zmarł Kai Love, wnuczek Snoop Dogga.

Wnuczek Snoop Dogga zmarł po 10 dniach

Chłopiec był synem Broadusa, syna Snoop Dogga. Odszedł w kochających ramionach ojca, co przyniosło mężczyźnie odrobinę pocieszenia w tych ciężkich dniach. Jego maleństwo odeszło otoczone miłością. Rodzice wierzą, że duch chłopca został powołany do większych rzeczy.

wnuczek

Wnuczek Snoop Dogga zmarł po 10 dniach życia.

— Mój syn zrobił wszystko, co miał do zrobienia podczas swoich 10 dni na Ziemi. Teraz ruszył dalej, kontynuować swoje dzieło. Zmarł w moich ramionach i wiem, że jego energia mnie nie opuści — napisał na Instagramie jego ojciec. O tej tragicznej śmierci wypowiedziała się również żona Snoop Dogga, ale sam artysta nie wypowiedział się oficjalnie na ten temat.

Tragiczna śmierć dziecka

Chociaż Snoop Dogg Może nie każdemu kojarzy się z bardzo rodzinnym człowiekiem, mężczyzna jest w rzeczywistości kochającym i dbającym mężem, ojcem i dziadkiem. Tym tragiczniejsza jest dla niego strata wnuka, którego już zdążył pokochać, chociaż chłopiec żył zaledwie kilka dni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wnuczek

Chociaż nie każdy może się tego spodziewać, Snoop Dogg jest w rzeczywistości bardzo rodzinnym człowiekiem.

wnuczek

Mężczyzna nie wypowiedział się oficjalnie o śmierci wnuka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Ślub znanego sportowca w Hiszpanii. Żoną została jego menadżerka
  3. Shelley Morrison nie żyje. Uwielbiana aktorka zmarła po krótkiej chorobie
  4. Viki Gabor nie chodzi do szkoły? Od finału Eurowizji nie pojawiła się w niej „Nie mam na to jakoś czasu”
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza, olej palmowy

źródła: yourtango.com, muzyka.interia.pl