Wnuczek tłukł babcię kostką granitową, aż kobieta straciła przytomność, a później życie, przekazuje InfoPrzasnysz. Wszystko miało miejsce w województwie mazowieckim, a dokładnie na ulicy Klonowej na osiedlu Orlika w Przasnyszu. 

Makabryczna zbrodnia, miała miejsce w województwie mazowieckim. To właśnie tam wnuczek zatłukł swoją babcię na śmierć. Przyznał się do zabójstwa mówiąc, że nie miał dobrych relacji ze swoją babcią. 

Wnuczek zabił własną babcię 

Wnuczek nie miał litości i w okrutny sposób zabił własną babcię. Na ciele kobiety znaleziono aż 11 ran, które spowodowały silne uderzenia kostki granitowej. 37-letni mężczyzna przyznał się do zbrodni. Przemysław C. został zatrzymany przez policję i tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.  

Jak informuje InfoPrzasnysz, mężczyzna był pod wpływem alkoholu w momencie dokonywania makabrycznej zbrodni. Ciało kobiety znaleziono w mieszkaniu przy ul. Klonowej na osiedlu Orlika w Przasnyszu.

  1. Wielka radość w życiu Lewandowskich. Robert jest wniebowzięty, pozostało już tylko czekać
  2. Pieniądze popłyną na konta kolejnej grupy. Rząd pracuje nad wsparciem finansowym

Wnuczek stanie przed sądem

37-letni wnuczek, który z zimną krwią zabił swoją 77-babcię, zadając jej 11 ciosów kostką granitową w głowę, za zbrodnię odpowie przed sądem. Mężczyźnie grozi od 8 lat więzienia do dożywocia. 

Trwa postępowanie w sprawie. Choć wstępnie testy nie potwierdziły, by mężczyzna w trakcie zdarzenia był pod wpływem narkotyków, pobrano próbki do dalszych badań. Zwłoki kobiety odkryto w piątek wieczorem, 7 sierpnia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wnuczek
Fot. Jan BIELECKI/East News

Wnuczek, który z zimną krwią zabił swoją 77-letnią babcię, został aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu od 8 lat do dożywocia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fatalne doniesienia o Lechu Wałęsie, nie jest dobrze. Jest nieuleczalna, trudno z nią żyć
  2. Przyjaciel Woźniak-Staraka powiedział za dużo? Rok po śmierci ujawnił jego największy sekret, nieliczni wiedzieli
  3. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Urodziła na ulicy, dziecko wypadło na chodnik
  4. Magda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”
  5. Spojrzał na tajemniczy płot przed Biedronką i się załamał. Nic nie mógł zrobić

Źródło: InfoPrzasnysz, se.pl 

 

 

Poprzedni artykuł14 karetek, 2 śmigłowce, policja. Nowe informacje w sprawie poważnego wypadku w Polsce, są ciężko ranni
Następny artykułMatka i trójka dzieci nagle zniknęli. Mąż po 15 latach poznał upiorną prawdę, nie mógł uwierzyć co się stało
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.