Wnuczka była bardzo silnie związana ze swoją babcią. Kobieta inspirowała ją do rozwijania swoich pasji i do zachowywania pozytywnego nastawienia do życia. To dzięki niej Amy szła przez życie z podniesioną głową i uśmiechem na ustach. Pracując jako stewardessa oraz… księżniczka, kobieta zawsze miała poczucie, że w jej życiu jest coś magicznego.

Bardzo często więź łącząca nas z dziadkami jest niezwykła. W końcu rozpieszczanie dzieci, to ich praca! To wnuczka chciała zrobić coś niezwykłego dla swojej babci, dlatego kiedy znalazła na jej strychu tę pamiątkę sprzed lat, musiała natychmiast zareagować.

Wnuczka znalazła coś niezwykłego

W Ruth zawsze było mnóstwo energii, kobieta wręcz emanowała siłą i radością. Nawet kiedy po śmierci ukochanego męża, Jake’a, wpadła w depresję, wciąż była pełna ciepła. Kobietę często odwiedzała wnuczka Amy, która, szczególnie pomagała jej zachować szczęście.

wnuczka
fot. Amy Kavaleras, facebook.com

Niestety, chociaż babcia była pełna życia, coraz trudniej było jej funkcjonować samej, a rodzina niestety nie miała możliwości, żeby być do jej dyspozycji przez cały dzień. Dlatego Ruth wraz z rodziną podjęła decyzję o przeniesieniu się do domu opieki. To właśnie wtedy, kiedy wnuczka pomagała się jej pakować, znalazła na strychu coś niezwykłego.

Niespodziewane znalezisko

Otwierając jedno ze znajdujących się na strychu Ruth pudeł, Amy szybko zorientowała się co do jego zawartości. Znalazła suknię ślubną babci! Kobieta postanowiła natychmiast zadziałać. Zapytała się babci, czy nie chciałaby przymierzyć zachowanej w idealnym stanie kreacji.

Ruth założyła ją i natychmiast poczuła napływ wspomnień. Chociaż myślenie o śmierci męża było bolesne, to wspominanie ich wspólnie spędzonych ponad 40 lat wciąż było niezwykle pięknym doświadczeniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wnuczka
fot. Amy Kavaleras, facebook.com

Amy sama niedawno wyszła za mąż.

wnuczka
fot. Amy Kavaleras, facebook.com

Ruth zawsze jest pełna ciepła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Dwa dni po śmierci żony znalazł w jej rzeczach list. Dochodził do siebie przez kilka dni
  3. Mężczyzna ukrywał to przez 50 lat. W dniu śmierci służąca odkryła jego wstrząsającą tajemnicę.
  4. Ciężarna kobieta w 6 miesiącu ciąży wyszła na spacer. Kilka chwil później mąż znalazł jej ciało.
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy

źródła: i.boredomtherapy.com

Poprzedni artykułDominika Gwit pokazała zdjęcie ze słodyczami. To wystarczyło, polały się negatywne komentarze
Następny artykułWampir z Krakowa po zatrzymaniu opowiedział o swoich zbrodniach. ”Chciałem wymordować wszystkie kobiety”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego