Wnuczka musiała odwiedzić swojego kochanego dziadka w szpitalu. Zawsze był dla niej najlepszym przyjacielem i drogim członkiem rodziny, a jego choroba była dla niej ogromnym ciosem. To, czego była świadkiem w szpitalu, zapamiętała na całe życie.

Wnuczka rzadko rozstawała się ze swoim dziadkiem. Spędzali każdy dzień w bardzo ważnym dla niego miejscu. Pewnego dnia jednak senior rodziny trafił do szpitala. To, co wnuczka zobaczyła podczas odwiedzin, dało jej ważną naukę. Nigdy nie zapomni tego, co widziała przy chorym dziadku.

Wnuczka odwiedziła dziadka w szpitalu

Wnuczka i dziadek byli ze sobą bardzo blisko. Codziennie razem chodzili do pobliskiego domu spokojnej starości, w którym mieszkali przyjaciele starszego mężczyzny. Dziewczynka uwielbiała ich odwiedzać i zawsze się dobrze bawiła w ich towarzystwie mimo tego, że jej rodzice woleli, żeby znalazła więcej przyjaciół w swoim wieku. Dziadek jednak powtarzał zdanie, które wnuczka zapamiętała na całe życie.

Odwiedzając chorych dajesz im życie – mawiał.

Pewnego dnia dziadek sam trafił do szpitala. Wnuczka wiedziała, że musi go odwiedzić. Najpierw jednak udała się w inne miejsce.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

wnuczka
fot. unsplash.com

Lekcja od dziadka na całe życie

Wnuczka zdecydowała się najpierw skierować do domu spokojnej starości, który często odwiedzała. Tam powiedziała przyjaciołom dziadka o jego złym stanie. Lekarze twierdzili, że mężczyźnie został tylko tydzień życia. 

Następnego dnia, gdy wnuczka z rodzicami odwiedzała dziadka nagle zjawiła się pielęgniarka i powiedziała, że chory ma kolejnych gości. Po chwili weszli jego przyjaciele z domu spokojnej starości.

Atmosfera z nimi natychmiast się zmieniła. Grupa chciała podtrzymać chorego mężczyznę na duchu. Udało im się rozweselić dziadka i poprawić mu nastrój. Po tej wizycie stan chorego zdecydowanie się polepszył, a po tygodniu zadziwieni lekarze byli gotowi… go wypisać.

Okazało się, że słowa tak często powtarzane przez dziadka były prawdziwe i odwiedziny starych przyjaciół dały mu życie!

wnuczka
fot. unsplash.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Black Week w Biedronce. Klientów czekają ogromne obniżki cen
  2. Mąż porzucił ją z 6 dzieci. 3 miesiące później dokonała niesamowitego odkrycia na tylnym siedzeniu auta
  3. Jak poprawnie myć głowę? Najczęściej popełniane błędy i jak ich uniknąć
  4. Zobaczył zdjęcie żony na Google Street View. Od razu się z nią rozwiódł
  5. 4 wskazówki dla mężczyzn, jak wybrać idealny prezent dla niej
  6. Afera na wizji „MasterChefa”, uczestnik w szpitalu. Wielki skandal za kulisami
  7. Wyszło na jaw, jak powstają piosenki Viki Gabor. Korzysta z pomocy wyjątkowej osoby, każdy by tak chciał

źródło: topniusy.eu

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.