Jakiś czas temu Monika Miller udzieliła wywiadu dla Wirtualnej Polski, w którym opowiedziała, jak przeżyła śmierć swojego ojca. Leszek Miller junior popełnił samobójstwo w 2018 roku. Gwiazda do dziś czuje ból związany z tym tragicznym wydarzeniem — Nigdy nie przeżyłam nic gorszego — powiedziała.

26 sierpnia minął trzy lata od śmierci ojca Moniki Miller. W wywiadzie dla WP opowiedziała także o zachowaniu dziennikarzy zaraz po tej wielkiej tragedii.

Monika Miller wspomina śmierć swojego ojca

Popularna w dzisiejszych czasach piosenkarka, Monika Miller ma za sobą fatalne chwile. W 2018 roku samobójstwo popełnił jej tata Leszek Miller junior. Gwiazda do dziś nie może sobie poradzić z tą ogromną stratą, o czym wspomniała w wywiadzie dla WP.

 Myślę, że z żałobą zostaje się do końca życia. Ona ewoluuje, przeradza się w pamięć i zostaje do końca. I czasem cholernie boli, nawet jeśli już minęły prawie trzy lata — powiedziała Monika Miller.

Data 26 sierpnia jest dla niej tym bardziej pamiętna, że w dniu, w którym zginął jej tata, ona obchodzi imieniny. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

 Nigdy nie przeżyłam nic gorszego. I wiem, że nigdy nic gorszego mnie nie spotka — dodaje piosenkarka.

Niestety niedługo po tym wydarzyła się dla niej bardzo przykra rzecz. Na okładce Faktu pojawił się skandaliczny napis o treści — Ojciec wybrał politykę, a syn sznur. Wywołało to tak wielki szum,  Monika do tej pory nie jest w stanie im tego wybaczyć, jednak rozumie pracę dziennikarzy. Do sprawy odniósł się sam Leszek Miller, a autor okładki wystosował specjalne przeprosiny.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: plotek.pl

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl