Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prokuratura wydała oświadczenie w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Już wiemy, czy w tragedii brały udział osoby trzecie
Karina Sulich
Karina Sulich 19.04.2020 10:29

Prokuratura wydała oświadczenie w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Już wiemy, czy w tragedii brały udział osoby trzecie

daniel olbrychski
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wnuk Daniela Olbrychskiego w połowie marca wyszedł z domu i zaginął. Dziś wychodzą nowe fakty w sprawie śmierci mężczyzny. Prokuratura wydała oświadczenie. Czy w tragedii brały udział osoby trzecie?

Rodzina Daniela Olbrychskiego pogrążona jest w żałobie, po tym jak wnuk aktora, został odnaleziony martwy w lesie. Tragiczna śmierć młodego mężczyzny badana jest przez prokuraturę, a bliscy zmarłego czekali na sekcję zwłok. Czy sprawdzą się pierwsze przypuszczenia? Właśnie wydano oficjalny komentarz w sprawie, czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

Nie żyje wnuk Daniela Olbrychskiego

Wnuk Daniela Olbrychskiego, 28-letni Kuba Olbrychski, został odnaleziony 15 marca martwy w lesie, po kilku dniach poszukiwań. Tragiczną wiadomość o śmierci mężczyzny przekazał wtedy na Facebooku jego młodszy brat.

Mój brat, Kuba, nie żyje. Piszę tutaj, ponieważ mieliśmy dużo wspólnych znajomych, a wolałbym uniknąć w najbliższym czasie dziesiątek pojedynczych pytań – napisał w mediach społecznościowych Antoni Olbrychski.

Okoliczności śmierci 28-letniego Jakuba sprawiły, że sprawą zajęła się prokuratura. Po dokładnym zbadaniu sytuacji, miejsca odnalezienia ciała oraz sekcji, zostało wydane oświadczenie, w sprawie Jakuba Olbrychskiego.

  1. Beata Tadla zamarła, gdy usłyszała, jak Szymon Hołownia nazwał ją w programie na żywo. Po chwili zareagowała
  2. Pilny apel banków do wielu Polaków. Lepiej wypłacić pieniądze z konta zanim będzie za późno
  3. Nie żyje uwielbiany muzyk, miał koronawirusa. ” Nie dawano mu szans na przeżycie”

Prokuratura wydała oświadczenia w sprawie śmierci Jakuba Olbrychskiego

Prokuratura wydała świadczenie w sprawie śmierci Jakuba Olbrychskiego. Czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie?

Oględziny i sekcja zwłok pokrzywdzonego nie dały podstaw do przyjęcia, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Jednocześnie ustalenie przyczyny zgonu będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań toksykologicznych, co nastąpi najwcześniej za kilka, kilkanaście tygodni – powiedział Faktowi rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, Marcin Saduś.

Na ciele Jakuba nie znaleziono żadnych śladów ani obrażeń, które mogłyby sugerować udział osób trzecich. Wnuk Daniela Olbrychskiego został pochowany 2 kwietnia. Bliscy uczestniczyli w skromnej uroczystości pogrzebowej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wnuk

Rodzina Daniela Olbrychskiego przeżywa tragedię, od kiedy okazało się, że wnuk aktora nie żyje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia w Legionowie. Dwuletnie dziecko leżało na chodniku, walczyło o życie
  2. Będzie druga fala koronawirusa, włoski ekspert WHO jest pewien. Podał termin
  3. Udawała, że nie żyje i włączyła kamerę. Po wszystkim pokazała, jak zareagowały jej koty
  4. W jednym miejscu możesz zostać poproszony o uchylenie maseczki. Można się zdziwić, bo bez niej nawet nie wejdziesz
  5. Ilona Łepkowska ostro o zmianach w „M jak miłość”. Skrytykowała serial, wspomniała też o Teresie Lipowskiej
  6. Sanepid poszukuje osób, które robiły zakupy w Lidlu. Mogło dojść do zarażenia

źródło: jastrzabpost.pl