Wnuk laureata nagrody Nobla i byłego prezydenta, Lecha Wałęsy, zadebiutował w Internecie. Dumy tata opublikował zdjęcie małego Karola Wałęsy. Do kogo podobny jest niespełna miesięczny chłopczyk?
Lecz Wałęsa ma powody do dumy. 5 lutego 2020 roku na świat przyszedł jego 13 wnuk. Trzeba przyznać, że tak duża rodzina to ogromny dar. Teraz kiedy do sieci trafiły zdjęcia malca, wszyscy mogą go podziwiać. Podobny do dziadka?

Wnuk Lecha Wałęsy

Wnuk Lecha Wałęsy to Karol Wałęsa. Maleńki chłopczyk ma zaledwie 20 dni, ale już zawrócił wszystkim w głowie.

Karol Wałęsa przyszedł na świat w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Jego rodzice to córka Lecha Wałęsy Magdalena oraz jej mąż Lech. 13 wnuk to prawdziwy powód do świętowania. Tym bardziej że jak zdradził w rozmowie z Faktem jego tata, Karol urodził się cały i zdrowy. Ważył 3500 g i mierzył 54 cm.

  1. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku

Córka Lecha Wałęsy

Córka Lecha Wałęsy, Magdalena Wałęsa, jest szczęśliwą mamą. To jednak nie pierwsze dziecko kobiety, która z poprzedniego związku ma syna Szymona.

Magdalena Wałęsa wzięła ślub z Lechem Kaźmierczykiem, który przejął nazwisko córki byłego prezydenta, 31 sierpnia 2019 roku. Mężczyzna jest radnym miasta Gdańska z ramienia PO i niezwykle dumnym tatą. Lech Artur Wałęsa nie mógł się powstrzymać i opublikował zdjęcia swojego synka na Facebooku, natomiast w rozmowie z Faktem zdradził, do kogo jego zdaniem podobny jest chłopczyk.

Podobieństwo do dziadka Lecha jest uderzające, a ja się śmieję, że już ma powodzenie u kobiet, bo wszystkie panie są nim zachwycone, począwszy od babć po pielęgniarki — powiedział mężczyzna.

Trzynasty wnuk to prawdziwy powód do dumy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wnuk
Lech Artur Wałęsa, Facebook

Do sieci trafiły zdjęcia 20-dniowego Karola Wałęsy. Czy chłopczyk jest podobny do dziadka?

wnuk
Lech Artur Wałęsa, Facebook

Wnuk Lecha Wałęsy urodził się 5 lutego 2020 roku przed godziną 15:00.

wnuk
@presidentwalesa, Instagram

Lech Wałęsa ma już 13 wnucząt. Tak duża rodzina to prawdziwy skarb.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: fakt.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.