Wnuk legendarnego artysty przeżył jedynie 10 dni. Muzyk, który słynie nie tylko ze swojego ekstrawaganckiego stylu życia, ale i ogromnej miłości do rodziny, pogrążył się w żałobie. Syn artysty podzielił się wzruszającym postem.

Utrata bliskiej osoby zawsze jest bolesna. Śmierć wyczekanego, małego dziecka przyniosła ogromne cierpienie rodzinie artysty. Wnuk legendarnego rapera odszedł po jedynie 10 dniach życia. Ojciec dziecka poinformował o stracie na swoim Instagramie.

Nie żyje wnuk Snoop Dogga

Choć nie wszyscy o tym wiedzą, legendarny raper Snoop Dogg jest osobą niezwykle rodzinną. Jego ekstrawagancki styl życia o dziwo idzie w parze z udanym pożyciem małżeńskim. Raper i jego żona Shante, którą poznał jeszcze w liceum, są razem już ponad 20 lat i wspólnie wychowali troje dzieci. 

Najstarszy syn rapera został ojcem po raz trzeci na początku września. Rodzina poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że niemowlę pozostało w szpitalu z powodu komplikacji po porodzie. Kai Love, wnuk Snoop Dogga nie zdążył wrócić z rodzicami do domu – zmarł w szpitalu po zaledwie 10 dniach życia. 

wnuk
commons.wikimedia.org by Glenn Francis

Syn Snoop Dogga podzielił się wzruszającym wpisem na swoim Instagramie.

– Kai Love 9/15/19 – 9/25/19. Mój syn Kai przyniósł na ten świat tak wiele miłości i optymizmu. Jego energia będzie żyć nadal, a tych 10 dni miłości zawsze będą dla nas wyjątkowe. Wszyscy czcijmy życie i tych, których kochamy, póki tu jesteśmy. Dziękuję wam.

Post został już skasowany, jednak syn rapera dodał kolejny, w którym poinformował, że wierzy, iż wnuk Snoopa z pewnością jest teraz w lepszym miejscu, podziękował za kondolencje i zapewnił, że jego żona dochodzi do siebie i razem powoli godzą się z tragedią.

Snoop Dogg: dzieci

Ile dzieci ma Snoop Dogg? Raper doczekał się trójki dzieci, a nawet kilkorga wnucząt. Choć wiele osób nie pomyślałoby, że ekstrawagancki raper jest tak rodzinną osobą, prawda jest zupełnie inna. Dzieci Snoopa to 22-letni Cordell zajmujący się branżą filmową, 20-letnia Cori, która walczy z ciężką chorobą i podobnie jak tata zajmuje się muzyką, a także najstarszy 25-letni Cordé. To właśnie on stracił ostatnio swojego trzeciego syna.

wnuk
commons.wikimedia.org Official U.S. Navy Photo by Chief Photographers Mate Donald Bray

Snoop Dogg: żona

Kim jest żona Snoop Dogga? Raper poślubił swoją licealną miłość, Shante Taylor w 1997 roku. Para miała plan rozwieść się w 2004 roku z powodu różnic nie do pogodzenia. Wielu twierdzi, że mogło mieć to związek z nieślubnym synem Snoopa z inną kobietą, który narodził się w 1998 roku.

Niewiele jednak o tej sprawie wiadomo, a małżeństwo rapera ostatecznie przetrwało. Para przyznała, że udało im się odbudować relację przez nagłą diagnozę ich córki Cori, która zachorowała na toczeń rumieniowaty. Wspólnie pokonali przeciwności losu, co doprowadziło do odnowienia przysięgi małżeńskiej w 2008 roku.

wnuk
instagram.com/bosslady_ent/

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń
  2. Księżna Diana zginęła w wypadku przez taksówkarza? Po latach wychodzą nowe fakty w sprawie
  3. Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
  4. Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda, jak milion dolarów!
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

źródło: pudelek.pl, wikipedia.com, blackdoctor.org

 

Poprzedni artykułIwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
Następny artykułDziewczyna płacze żegnając swojego 19-letniego psa. W pewnym momencie zwierzak zaczyna wycierać jej łzy z policzka
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.