Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Wodna nimfa”. Doda rozpaliła sieć, jej przezroczyste body odsłania niemal wszystko
Michał Fitz
Michał Fitz 16.08.2022 23:00

„Wodna nimfa”. Doda rozpaliła sieć, jej przezroczyste body odsłania niemal wszystko

Doda
TRICOLORS/East News

Doda znana jest z tego, że uwielbia chwalić się swoją kobiecością. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że z biegiem czasu wokalistka stała się jeszcze bardziej pewna siebie, dlatego pokazuje coraz więcej. Ostatnio odkryła niemal wszystko.

W sieci opublikowała bowiem zmysłowe fotografie, które na pewno działają na wyobraźnię każdego. Jej fani byli nimi wprost zachwyceni.

Doda w przezroczystym body

Co widać na zdjęciach opublikowanych przez wokalistkę? Te zostały zrobione na łonie natury. Piosenkarka jest bowiem rozłożona na wystającym z tafli wody konarze. Oczywiście ułożyła się w jak najbardziej zmysłowych i kuszących pozach.

Pikanterii fotkom dodaje także jej strój. Doda ma bowiem na sobie półprzezroczyste body, które jeszcze bardziej podkreśla jej wdzięki, odsłaniając przy tym talię, brzuch i nawet nieco piersi.

Jak można było przypuszczać, w sekcji komentarzy pod zdjęciem znalazły się w zasadzie same pozytywne reakcje. Sporą część odpowiedzi stanowią tylko emotikony. Jak widać, część z fanów nawet nie wiedziała, co w tej sytuacji napisać. Ci, którzy już zdecydowali się na kilka słów, jasno wyrażali swój zachwyt.

– Czyste piękno — stwierdza jeden z fanów.

Nimfa wodna dodaje inny, nawiązując do tła sesji.

– Bogini — komplementuje inny z obserwujących.

Czy Doda jest zdrowa?

Przy okazji publikacji innych zdjęć, na których Doda emanowała kobiecością i podkreślała swoją figurę, zarzucono jej, że jest zbyt chuda. Niektórzy fani zaczęli nawet zastanawiać się, czy aby czasem ich idolka nie jest po prostu chora.

Doda znana jest ze swojego bezkompromisowego poczucia humoru, dlatego również w tym wypadku postanowiła się nim wykazać, niejako ucinając spekulacje na temat stanu zdrowia. Gdy ktoś zapytał się jej, czy jest chora, ta odpisała, cytując przy tym fragment jednego ze swoich największych przebojów, że jest „chora na wrzaski, chora na słowa”.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski opowiedział o swojej relacji z Dodą. Gwiazda nie wytrzymała, wszystko szło na żywo
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Tagi: doda