Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 05.08.2020 22:17

Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”

wojciech cejrowski
fot. Wojciech.Cejrowski / Facebook

Wojciech Cejrowski zaniepokoił fanów ostatnim wpisem. Kontrowersyjny dziennikarz często udziela się w rozmaitych akcjach i prosi o pomoc dla innych. Jako że jest osobą głęboko wierzącą, często apeluje o wsparcie modlitwą. Tym razem jednak nie poprosił o pomoc dla innych, ale dla samego siebie. Bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą, jaką tylko kto ma w swoim zasięgu – czytamy na profilu podróżnika. Co się stało?

Cejrowski dodał enigmatyczny wpis, w którym błaga o modlitwę za samego siebie. Jego prośba została szybko wysłuchana, w komentarzach fani deklarują chęć pomocy. Co takiego stało się w życiu dziennikarza? Od razu pojawiły się pewne spekulacje.

Wojciech Cejrowski błaga o pomoc

Cejrowski słynie z angażowania się w rozmaite akcje i nagłaśnianie palących problemów. Jak na prawdziwego katolika przystało, często jako formę wsparcia wybiera modlitwę, tak też stało się i tym razem. Wyjątkowo zaapelował jednak o modły w swojej intencji.

– Chyba nigdy nie prosiłem tu Państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w zeszłym roku w Nadarzynie, który miał się nie urodzić… – zaczął tajemniczo dziennikarz.

  1. Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego się spełniła? Ciarki przechodzą na samą myśl, co będzie następne?
  2. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze

Co się dzieje z Wojciechem Cejrowskim?

W dalszej części wpisu Cejrowski prosi o modlitwę w swojej intencji.

– Teraz bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą, jaką tylko kto ma w swoim zasięgu. Jutro w Gdańsku nadal będę zbierał dla innych, ale tu i teraz proszę za mnie – napisał.

O co chodzi? Niestety, tajemniczy wpis, który pojawił się dziś na profilu podróżnika nie informuje nas o przyczynie tej poważnej prośby. Fani pod postem mają jednak przypuszczenia, że chodzi o problemy zdrowotne.

– Podejrzewam, że chodzi o problemy zdrowotne… Nie wierzę, więc się nie pomodlę, ale trzymam kciuki i życzę powodzenia – napisała jedna z fanek.

Inni komentujący również życzą Cejrowskiemu zdrowia i deklarują modlitwę w jego intencji. Miejmy nadzieję, że dziennikarz szybko rozprawi się z tym, co go trapi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wojciech cejrowski

Dziennikarz i podróżnik często mówi o religii, między innymi na swoim kanale na YouTube.

wojciech cejrowski

Tym razem prosi o modlitwę we własnej intencji.

Fani zastanawiają się, o co chodzi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd od 1 września wprowadza nowy obowiązek dla Polaków. Wielu będzie niezadowolonych
  2. 5-letnia dziewczynka spotkała 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrał całe zdarzenie
  3. Uczniowie mogą się zdziwić, MEN planuje 3 warianty nauczania. Powstał specjalny dokument
  4. Już niedługo może ucierpieć nasz portfel. Decyzja zapadła, czekają ogromne kary
  5. Nigdy nie łącz ogórka z 1 składnikiem. Skutki są gorsze, niż może nam się wydawać

źródło: se.pl