Wojciech Szczęsny: siostra polskiego piłkarza zmarła, kiedy była jeszcze dzieckiem. Miała przed sobą całe życie. Dziewczynka odeszła, zanim jej brat pojawił się na świecie. To był niewyobrażalny cios dla rodziców sportowca! Co się stało?

Dobry kolega, kochający mąż i czuły ojciec. Za uśmiechem skrywa niewyobrażalną tragedię. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że bliscy piłkarza doświadczyli najstraszniejszego dramatu, jaki może przytrafić się rodzicom. Wojciech Szczęsny: siostra bramkarza straciła życie w niecodziennych okolicznościach. Doszło do groźnego wypadku, który nie miał prawa się wydarzyć. 

Wojciech Szczęsny: siostra piłkarza zmarła młodo. Co się stało?

Jak informuje party.pl, siostra Wojciecha Szczęsnego zmarła 11 kwietnia 1987 roku. Tamtego dnia nic nie zapowiadało, że może dojść do tragedii. Dziewczynka razem z mamą wybrały się na plac zabaw. 

Niestety, kiedy Alicja Szczęsna odwróciła się na moment, trzepak przewrócił się, dotkliwie raniąc mała Natalię. To była najgorsza chwila w życiu przerażonej matki. Jak opowiadała po latach w wywiadzie dla tygodnika Rewia:

– Kiedy się odwróciłam, z przerażeniem zauważyłam, że pod trzepakiem leży moje dziecko całe we krwi. Wyglądało jak martwe, nie dawało oznak życia.

Po przyjeździe do szpitala okazało się, że Natalia Szczęsna została poważnie ranna w głowę. Mimo starań lekarzy, dziecka nie udało się ocalić. 

Wojciech Szczęsny nigdy nie poznał siostry?

Natalia Szczęsna nigdy nie miała szansy poznać żadnego ze swoich młodszych braci. W chwili śmierci dziewczynki Alicja Szczęsna była w ciąży, a kilka miesięcy później przyszedł na świat starszy brat bramkarza – Jan. 

Wojciech Szczęsny urodził się dokładnie w trzecią rocznicę śmierci Natalii. Chociaż rodzice nigdy nie zapomnieli o swojej małej córeczce, na pewno są dumni i szczęśliwi, że ich synowie mają się dobrze. Polski bramkach założył już nawet własną rodzinę – z piosenkarką Mariną Łuczenko-Szczęsną stworzyli jeden z najbardziej zgodnych związków show-biznesu. Para doczekała się w 2018 roku synka o imieniu Liam. 

Wojciech Szczęsny: siostra polskiego piłkarza nie miała okazji poznać swojego utalentowanego brata. Mamy nadzieję, że rodzina Szczęsnych będzie wciąż wspierać się i kochać pomimo tej tragedii. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wojciech szczęsny siostra
fot. screen z youtube.com Przeglad Sportowy

Wojciech Szczęsny: siostra bramkarza zmarła jako mała dziewczynka.

wojciech szczęsny siostra
fot. screen z youtube.com Sport.pl

Natalia Szczęsna miała wypadek podczas zabawy na placu zabaw. 

wojciech szczęsny siostra
fot. screen z youtube.com tvnpl

Mimo starań lekarzy dziewczynki nie udało się ocalić. Obrażenia głowy były zbyt poważne. 

wojciech szczęsny siostra
fot. screen z youtube.com Łączy nas piłka

Natalia Szczęsna nigdy nie poznała swoich młodszych braci – Wojciecha i Jana. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMąż Ani Wyszkoni zaatakowany przez Łzy. „Ma talent do skłócania zespołów”
Następny artykułSerial ”39 i pół” wraca na antenę! Tomasz Karolak zdradził szczegóły
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.