Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wojciech Szczęsny z boiska zobaczył na trybunach Marinę. Doszło do cudownej sceny
Michał Fitz
Michał Fitz 04.12.2022 20:04

Wojciech Szczęsny z boiska zobaczył na trybunach Marinę. Doszło do cudownej sceny

Marina
TRICOLORS/East News

Marina już wcześniej pokazywała, jak wraz z najbliższymi wspiera swojego męża, Wojciecha Szczęsnego, w trakcie jego mundialowych zmagań. Poprzednie mecze oglądała jednak z domu. Na starcie z Francją przyjechała już do Kataru.

Można było tylko przypuszczać, jak dumna jest ze swojego męża. Gdy tylko pojawiła się na trybunach, było widać, że emanuje pozytywną energią. Momentalnie zaczęła szukać swojego ukochanego.

Marina na meczu z Francją

Dziś Polakom nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu, a Wojciech Szczęsny wpuścił niestety 3 bramki. Nie zmienia to jednak faktu, że żony wszystkich zawodników, w tym Marina, mogą być dumne z postawy swoich mężów.

Wokalistka cały mecz wiernie dopingowała Polaków, a tuż przed starciem chciała zapewnić swojego ukochanego, że będzie go wspierała. Zaraz po tym, jak pojawiła się na trybunach, zaczęła wyglądać swojego męża. Kiedy przyciągnęła wzrok Wojtka uroczo mu pomachała, wszystko wyglądało bardzo słodko. Doszło do pięknej sceny, przez chwilę liczyła się dla niego tylko żona, mimo że miał przed sobą mecz życia.

Marina przed meczem z Francją

Marina nie zjawiła się w Katarze na chwilę przed meczem. W kraju organizatora mistrzostw jest już od kilku dni. Wraz z synem przyleciała do niego kilkanaście godzin po starciu z Argentyną. Wtedy to reprezentanci Polski dostali od sztabu trenerskiego wolne popołudnie i możliwość spędzenia czasu z rodziną.

Po Szczęsnym było widać, jak wielkie znaczenie ma dla niego bliskość żony i syna. Gdy Liam wbiegł do hotelowego lobby, od razu utonął w objęciach rozczulonego taty. Później bramkarz publikował w mediach społecznościowych zdjęcie, w opisie którego określił go największym wsparciem.

Widać to było zresztą tuż po dzisiejszym meczu. Kamery uchwyciły, jak Wojciech Szczęsny musiał pocieszać swojego zapłakanego syna, który widocznie przeżył tę porażkę bardziej niż sam zawodnik.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

Źródło: Fakt

Tagi: marina