Ależ się dzieje! Internet płonie po oświadczeniu Kuby Wojewódzkiego, który pozostaje w konflikcie z Małgorzatą Rozenek oraz Radosławem Majdanem. Według dziennikarza TVN, kobieta miała mu wysyłać jednoznaczne SMS-y, z których wynikało, że pragnie z nim seksu i zdrady partnerskiej. Wojewódzki jest przecież w związku z Renatą Kaczoruk. 

Jak łatwo się domyślić, Wojewódzki oraz Majdanowie niespecjalnie za sobą przepadają. Podczas kręcenia programu „Azja Express” wielokrotnie byliśmy świadkami konfliktów Majdanów z Kaczoruk, partnerką Wojewódzkiego. Konflikt się zaostrzył i przeniósł na salę sądową. Chodziło o komentarz, jaki Wojewódzki rzucił w wywiadzie dla „Playboya”, zarzucając Perfekcyjnej Pani Domu, że weszła do showbiznesu, jak do agencji towarzyskiej”. 

Dzisiaj pisaliśmy o tym, jak Rozenek ostro zaatakowała dziewczynę Wojewódzkiego, zarzucając jej hipokryzję oraz brak konsekwencji swoich słów. Sprawa tyczy się występu Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”. Rozenek nawiązała do słów Kaczoruk o tym, że polski show biznes to jedno wielkie zakłamanie.

ZOBACZ TEŻ: Rozenek OSTRO ATAKUJE Renulkę: „To HIPOKRYZJA”

– Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego, uważa polski show biznes za wylęgarnie tak złych ludzi jak my idzie do programu, który jest stricte show biznesowy. Uważam, że jest wspaniały i chętnie wzięłabym w nim udział, gdybym mogła, to klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji – skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan w wywiadzie dla portalu Party.pl

Wojewódzki OSTRO odpowiada

Nie trzeba było długo czekać na oświadczenie Kuby Wojewódzkiego. Jak sam zaznacza, wydał je tylko dlatego, że nie może pozwolić sobie atak na najbliższą sobie osobę – Renatę Kaczoruk. Kuba Wojewódzki odsłonił karty, zadał silny cios i ogłosił publicznie, że Małgorzata Rozenek proponowała mu seks, podczas gdy był w związku z Renatą Kaczoruk. Dziennikarz TVN pozostaje w związku ze swoją wybranką, a Rozenek miała doskonale o tym wiedzieć. Nie przeszkodziło jej to w wysyłaniu za pośrednictwem SMS-ów jednoznacznych propozycji łóżkowych. Tak przynajmniej sugeruje Kuba. Według Wojewódzkiego, jest to przyczyną jej negatywnego stosunku zarówno do niego, jak i do jego partnerki.

– Na wstępie zaznaczam, że u mnie wszystko dobrze. Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę. Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy – skomentował Wojewódzki. 

Dalej jest jednak dużo ostrzej. Ogłosił, że zabezpieczył SMS-y, w których Rozenek miała oferować mu seks i namawiać do zdrady partnerskiej.

– Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej”. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki – dodał dziennikarz TVN.

– I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie? – podsumował Kuba Wojewódzki.

https://www.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/photos/a.529136950471915.127312.529133257138951/1742702179115380/?type=3&theater

 Internet rozpalony do czerwoności

Internauci nie pozostawiają suchej nitki na Małgorzacie Rozenek-Majdan. Ciekawi jesteśmy, kiedy odniesie się ona do zarzutów stawianych przez Wojewódzkiego.

– Brawo i jeszcze raz brawo!!! Mocne słowa ale doskonale pokazują „tą panią „!!!

– Zniszczona 🤣

– KUBA W – pani majdan 1:0 !! 

– A może uchyliłbyś rąbka tajemnicy i ujawnił smski Pani Perfekcyjnej ? 😂

– Goska chciala miec romans z dziadkiem? To bylaby dopiero power couple xD

ładowanie...

Zobacz również