Kuba Wojewódzki podczas najnowszego odcinka swojego programu skomentował ostatnie wydarzenia związane z Moniką Zamachowską. W mediach pojawiła sie informacja o jej rozstaniu z mężem, nie umknęło to uwadze dziennikarza, który postanowił w typowy dla siebie sposób odnieść się do sprawy. 

Kuba Wojewódzki nie przebierał w słowach – w czasie najnowszego odcinka swojego programu podsumował Monikę Zamachowską i jej rozterki z partnerami: –Monika Zamachowska ma więcej nazwisk niż wpisów w CV. 

Monika Zamachowska rozstała się z mężem? 

Kuba Wojewódzki w najnowszym odcinku swojego programu postanowił odnieść się do Moniki Zamachowskiej i ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w jej życiu. Wiele wskazuje na to, że prezenterka rozstała się ze swoim trzecim mężem – Zbigniewem Zamachowskim. 

Aktor został przyłapany przez paparazzi, jak wynosił swoje rzeczy z mieszkania na Żoliborzu i przenosił je do innego lokum, o czym pisaliśmy >tutaj<.

W związku z narastającym zainteresowaniem sytuacją życiową Zamachowskich Zbigniew postanowił opublikować oświadczenie, w którym podkreślił, że na temat spraw prywatnych będzie rozmawiał jedynie z bliskimi sobie osobami, dając tym samym do zrozumienia, że nie zdradzi szczegółów dotyczących nagłej wyprowadzki. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Tematu jednak nie ominął Kuba Wojewódzki w jednym z odcinków swojego programu. Dziennikarz w szydzący sposób skomentował Monikę Zamachowską. 

Kuba Wojewódzki o Monice Zamachowskiej 

Kuba Wojewódzki wytknął dziennikarce wielość małżonków, z którymi związała się na przestrzeni ostatnich lat. Pierwszym mężem Moniki Zamachowskiej był Rick Richardson – również dziennikarz. Para była w związku do 1998 roku. 

Drugim mężem był Jamie Malcolm, małżeństwo z lotnikiem trwało od 2001 do 2012 roku. 2 lata później w życiu dziennikarki pojawił się aktor – Zbigniew Zamachowski. Para jest w związku małżeńskim od 2014 roku, jednak wiele wskazuje na to, że przechodzi poważny kryzys. 

Kuba Wojewódzki nie odmówił sobie ostrego komentarza pod adresem Moniki Zamachowskiej w związku z ostatnimi wydarzeniami. 

Ona ma same zagraniczne [nazwiska – przyp. red.]: Richardson, Malcolm, ZamachowskaPo jednym ma nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim sławę – wyliczał Kuba Wojewódzki. 

Miejmy nadzieję, że sytuacja w rodzinie Zamachowskich wkrótce się wyjaśni. Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Kuba Wojewódzki TVN

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.