Od dłuższego czasu było wiadomo, że Wojtek Szczęsny nie żyje dobrze ze swoim ojcem Maciejem Szczęsnym. Teraz ojciec postanowił dać wywiad, w którym tłumaczy co się między nimi wydarzyło. Podobno jedną z  przyczyn zerwania kontaktów przez syna była jego żona – Marina Łuczenko. 

Maciej Szczęsny w latach 90-tych był bardzo znanym polskim piłkarzem. Zdobywał mistrzostwa m.in. z Legią Warszawa czy Wisłą Kraków. To właśnie on przez większość życia Wojtka dbał o jego karierę, o popsuciu relacji opowiedział dziennikarce z Przeglądu Sportowego przy okazji swojego wernisażu na PGE Narodowy.

ZOBACZ TEŻ: Znana artystka jest w ciąży! Pokazała brzuszek [FOTO]

Szczere wyznanie

https://www.facebook.com/MaciejSzczesnyOfficial/photos/a.687080314754591.1073741828.626382790824344/876316575830963/?type=3&theater

Dziennikarka z Przeglądu Sportowego, Iza Koprowiak zapytała Macieja Szczęsnego o nieobecność syna na wernisażu:

– Mój syn nie utrzymuje ze mną kontaktów, więc nawet nie wiem, czy w ogóle wie, że robię wystawę. A gdyby nawet wiedział, to nie przyszłoby mi do głowy, by psuć mu terminarz, pewnie ma jakąś sesję do Gali lub VIVY.

Ojciec Wojtka w 2015 roku wziął ślub z 26- letnią młodszą Dominiką. Niestety jego syn wraz z żoną nie pojawili się na ślubie:

– Wysyłałem do niego maile, smsy, na nic nie odpowiedział. Gdy 24 czerwca żeniłem się z Dośką, to mimo że tak długo się nie odzywał, dostał od nas odręcznie napisane, bardzo długie zaproszenie. Kompletnie je zignorował. Na ślubie Janka, który był kilka dni wcześniej też nie rozmawialiśmy. Może i dobrze, bo nie wiem, jak bym zareagował. Ja go broniłem w mediach, a on napisał na Facebooku, że dosyć ma idiotycznych uwag swojego ojca na temat Wengera. Miał mój numer, jeśli mu się to nie podobało, mógł zadzwonić i mi to powiedzieć. Prawda była taka, że w Arsenalu traktowali go niesprawiedliwie…- powiedział.

Dziennikarka próbowała dopytać Szczęsnego co było bezpośrednią przyczyną zerwania kontaktów między ojcem a synem:

Do dziś nie znam przyczyny. Miałem z nim super relację przez 24 lata. Rozmawialiśmy po każdym jego meczu. Rok 2013, była środa wieczór, jak zadzwonił do mnie i zaprosił do Londynu na sobotnie spotkanie w Premier League i wtorkowe w Lidze Mistrzów. Przed tą rozmową przeżyłem dwa tygodnie wielkiego, absurdalnego stresu. Zaproponowałem mu, że wrócę dopiero w czwartek, żebyśmy w środę mieli czas pogadać. Potrzebowałem tego. „Jasne tato, nie ma problemu. Jutro wyślę ci wszystkie szczegóły, numer lotu, napiszę, kto po ciebie przyjedzie na lotnisko”. Rozmawialiśmy przez godzinę. W końcu Wojtek zakończył słowami: „Przepraszam cię tato, ale dwa dni temu wprowadziła się do mnie Marina, ona wcześnie chodzi spać i cały czas mnie woła, żebym przyszedł. Pogadamy, jak się zobaczymy”. Czekałem na koordynaty, ale już ich nie dostałem. Kamień w wodę – wyjaśnił.

ZOBACZ TEŻ: Skandal w „Taniec z Gwiazdami”! Popek grozi swojej partnerce

źródło: pudelek.pl

ładowanie...

Zobacz również