Women4Leadership to konferencja warsztatowa dla wszystkich kobiet, które są zdeterminowane do działania, otwarte na inspiracje i chęć rozwoju. Celem konferencji jest pokazanie najlepszych praktyk, pozytywnych aspektów funkcjonowania kobiet w biznesie, znalezienie skutecznych i sprawdzonych rozwiązań. 

Już za kilka dni wyjątkowe wydarzenie skierowane dla wszystkich kobiet, które wierzą w siłę kobiecego przywództwa i wewnętrzny rozwój. Women4Leadership odbędzie się  9 i 10 lipca 2019 roku w Novotel Airport Okęcie w Warszawie. Wśród prelegentek pojawią się same kobiety sukcesu! Poznajcie szczegółowe informacje w naszym artykule. 

Women4Leadership już niedługo!

Podczas konferencji Women4Leadership będzie można dowiedzieć się, czym jest marka osobista i jakie elementy są niezbędne w procesie jej budowania. Przedstawiony zostanie szereg sprawdzonych narzędzi, które ułatwią osiągnięcie założonych celów. Dyskusja będzie oscylować wokół roli kobiet w biznesie, a także roli kobiet i mężczyzn we współczesnym społeczeństwie. Dowiemy się, czy biznes ma płeć i czy szklany sufit istnieje naprawdę — a jeśli tak, to czy można sobie z nim poradzić?

Ponadto zostanie poruszony temat samoświadomości liderek, znaczenia zarządzania zmianą i zespołem. Dowiemy się,  jak poziom samoświadomości liderek wpływa na efektywność zarządzania ludźmi i zmianami.

Kto pojawi się na Women4Leadership?

Do wygłoszenia prelekcji zaproszono kobiety sukcesu: Dorotę Deląg (aktorka, trener, mówca motywacyjny); Ewę Urbaniak (dyrektor fabryki L’Oreal Warsaw Plant); Monikę Gawanowską (certyfikowany trener i coach biznesu); Marlenę Wieteska (dyrektor marketingu, CashDirector S.A.); Katarzynę Dobkowską (radca prawny, partner w kancelarii Raczkowski Paruch); Joannę Kozarzewską (Clients Relationship Director, Colliers International Poland Sp. z o.o.); Joannę Średnicką (dyrektor ds. R&D, Pracownia Gier Szkoleniowych) oraz Joannę Wazowicz (partner Zarządzający, BlueTank).

Na Women4Leadership zostaną przedstawione ciekawe historie kobiet, które w biznesie osiągnęły wiele i dążą do osiągnięcia swoich celów, a także zaprosimy do udziału w ciekawych warsztatach. W programie m.in.:

 • Jak budować wiarygodność?
 • Jak wzmacniać swoje kompetencje?
 • Jak być osobą godną zaufania?
 • Mity na temat zaufania i wiarygodności
 • Poleganie na sobie, budowaniu poczucia własnej wartości i skuteczności osobistej
 • Komponenty wiarygodności – jak budować i wzmacniać zaufanie do siebie
 • Wyniki badania wiarygodności w biznesie, pułapki przekonań i sposoby ich unikania

Koszt udziału w konferencji Women4Leadership wynosi 1795 złotych (cenę netto należy powiększyć o należny podatek VAT 23%). 

Women5Leadership już za kilka dni:

women4leadership
materiały prasowe

Nie może was tam zabraknąć!

ZOBACZ TEŻ:

 1. Femi Stories to polska marka z silnym przekazem. Ich ubrania nosi Dorota Szelągowska
 2. LuiStore. Niezwykle miejsce, w którym znajdziecie najpiękniejsze dodatki
 3. Nowy sezon KUBOTA 2019! 25-te urodziny kultowej marki
 4. Gdzie wypić kawę w Warszawie? 8 najlepszych miejsc ze świetną kawą
 5. Kolecka: Jak pozbyć się kompleksów?
Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek ćwiczy w domu! Jej idealna figura to zasługa prostych ćwiczeń
Następny artykułMężczyzna zmarł w kinie podczas oglądania horroru. Nikt tego nie zauważył