Jarosław Jakimowicz ostatnio często jest w centrum medialnych wydarzeń. Tym razem aktor został zalany falą hejtu w związku z jego zaangażowaniem w WOŚP. Gwiazdor postanowił zdobyć się na odpowiedź, która jest bardzo poruszająca. 

Jarosław Jakimowicz poprowadził 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w Lidzbarku. Aktor, który od lat wspiera WOŚP i tym razem zdecydował się poświęcić swój czas na dołożenie cegiełki do dzieła życia Jurka Owsiaka. Nie spodziewał się jednak, że wciąż są ludzie, którzy nie chcą, by Orkiestra grała do końca świata i jeden dzień dłużej…

Udział w WOŚP powodem do fali hejtu?

Jarosław Jakimowicz zdecydował się aktywnie wziąć udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej pomocy. To nie spodobało się dużej ilości jego fanów…

Cofając się odrobinę głębiej, powód, dla którego lżący gwiazdora fani mogli poczuć się zdradzeni, jest jego flirt z obecnie rządzącą partią. Niektórym politykom i zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości nie jest bowiem po drodze z WOŚP.

Tego się po Panu nie spodziewałam. Duże rozczarowanie. Przykłada Pan rękę do oszustw i okradania budżetu państwa przez Pana Owsiaka – napisał oburzony fan. Podobnych głosów było sporo.

Jarosław Jakimowicz broni WOŚP

Jarosław Jakimowicz udowodnił, że ma silną psychikę i zasady. Poglądy polityczne nie przeszkadzają mu we wspieraniu WOŚP, ponieważ gwiazdor z własnego doświadczenia wie, że sprzęt kupowany przez orkiestrę ratuje życie.

Aktor ma bardzo emocjonalny stosunek do tego zagadnienia i odpowiadając hejterom, zwyczajnie stracił panowanie.

– Przez dwa lata mieszkając w Centrum Zdrowia Dziecka, walczyłem o życie mojego synka. Na prawie każdym urządzeniu na naszym oddziale było serduszko darczyńcy. Coś wam, bando cymbałów, mam jeszcze tłumaczyć? – napisał Jarosław Jakimowicz.

Aktor wspierający WOŚP przeżył prawdziwy cud. Pobrano mu płat wątroby, który przeszczepiony został jego najmłodszemu synkowi, Jeremiaszowi, który jest owocem związku gwiazdora z Joanną Gołaszewską. Obecnie chłopak jest całkowicie zdrowy dzięki swojemu tacie, oraz pomocy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jarosław Jakimowicz mógł liczyć na wsparcie fanów, którzy cenią WOŚP.

– Brawo Jarek. Właśnie pokazujesz, że jesteś kimś, kto widzi rzeczy, jakimi są. Orkiestra pomaga i ci, którzy nie chcą, to niech o niej nie mówią – napisał na Instagramie fan.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

WOŚP
facebook.com/Jarosław-Jakimowicz-Official

Jarosław Jakimowicz wspiera WOŚP, jak tylko potrafi.

WOŚP
nstagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

Aktor wie, że gdy chodzi o pomoc innym, poglądy polityczne nie mają znaczenia.

WOŚP
instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

Gwiazdor mógł liczyć na wsparcie fanów w kłótni z hejterami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska w nowej fryzurze. Gwiazda postawiła na mocne cięcie, piękna?
Następny artykułKobieta na wózku wsiadła do warszawskiego autobusu. Chwilę później rozpętał się trwający godzinami koszmar
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.