Na sklepowych półkach pojawiła się pizza czekoladowa! Jest to limitowana edycja jednej z popularnych marek. Sprawdź, w jakich sklepach jest możliwość jej kupna. 

Pizza? Kto nie lubi tego włoskiego przysmaku. Jak wiadomo, pizza pochodzi z Włoch, a dokładnie z Neapolu. To właśnie tam narodziły się początki pizzy, jaką znamy dziś. Jej uniwersalne składniki i niezliczona ilość możliwości sprawia, że pizza to jedna z najpopularniejszych na świecie potraw. Jedni lubią puszyste ciasto, z dużą ilością sera, inni zaś wolą cieniutkie ciasto ze zdrowymi dodatkami.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że warto jeść pizzę na śniadanie. Znana dietetyczka Chelsey Amer w rozmowie z The Daily Meal potwierdziła, że pizza jest pełna pożywnych składników. Warto ją jeść z rana zamiast płatków śniadaniowych.

ZOBACZ TEŻ: Chcesz być fit? Na śniadanie jedz pizzę zamiast płatków

Pizza czekoladowa

To zdecydowanie propozycja dla najodważniejszych smakoszy.

https://www.instagram.com/p/BfDuvKWhSLO/?utm_source=ig_embed

Czekoladowa pizza zrobiła furorę w innych krajach. Jak będzie w Polsce? Ten niespotykany dotąd produkt pojawił się w ofercie jednego z popularnych dyskontów – Lidla. Pizza kosztuje 7,49 zł i dostępna jest w ofercie tego sklepu tylko do 18 lutego. Czy produkt tego typu przypadnie do gustów Polaków? Jeżeli tak, Lidl na pewno zdecyduje się na powrót produktu na sklepowe półki w przyszłości.

Zdecydujecie się spróbować czekoladowej pizzy?

 

ładowanie...

Zobacz również