Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Henio Majdan jeździ Astonem Martinem. Wózek malucha kosztuje 15 tysięcy złotych, stylowy?
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 09.11.2020 15:32

Henio Majdan jeździ Astonem Martinem. Wózek malucha kosztuje 15 tysięcy złotych, stylowy?

wózek
fot. https://www.instagram.com/m_rozenek/

Wózek dla dziecka to kluczowa sprawa dla rodziców. Dlatego kupno „pojazdu” dla swojego syna na poważnie wzięli Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek. Henio ma szczęście jeździć w luksusowym pojeździe o wartości aż 15 tysięcy złotych.

Henryk Majdan jest synem Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek. Przyszedł na świat 10 czerwca i jestem wielkim szczęściem swoich rodziców. Jak widać, chcą dać mu wszystko, co najlepsze i… najdroższe.

Henio Majdan ma wózek wart 15 tysięcy złotych

Gosia i Radosław nie szczędzą chłopcu miłości oraz pieniędzy, bowiem kupili swojemu synkowi wózek… wart 15 tysięcy złotych.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek zrobią wszystko dla swojego synka. Lekką ręką postanowili wydać 5 tysięcy złotych na wózek dla swojego synka, który wybiera się na spacery w iście królewskim stylu.

5 tysięcy było poświęconych na pierwszy wózek Henia, drugi kosztował już o wiele więcej, bo w sumie 15 tysięcy złotych. Zatem rodzicie przeznaczyli już 20 tysięcy złotych na kolejne pojazdy swojej pociechy.

  1. Piotr Kraśko momentalnie zdębiał. Podczas relacji na żywo podbiegł do niego mężczyzna, ciężko uwierzyć co pokazał
  2. Jackowski powiedział, co ma wydarzyć się w Boże Narodzenie. Bardzo niepokojące
  3. Marta i Paweł z ”Rolnik szuka żony” są razem? Na ich zdjęciach fani zauważyli znaczący szczegół, wszystko się wydało?

Rodzice kupili synkowi wózek Astona Martina

Dzisiejsze przedpołudnie Małgorzata Rozenek postanowiła spędzić na spacerze ze swoim najmłodszym synkiem.

Oczywiście była to wyśmienita okazja do tego, aby zaprezentować nowy wózek Henryka. Rodzice wybrali ekskluzywną markę Aston Martin. Zdjęcia dumnej mamy trafiły do sieci.

Niejeden mężczyzna marzy o pojeździe tej firmy. Henio ma to szczęście, że nawet nie potrafi jeszcze chodzić, a już może „wozić się” takim sprzętem. Jak wam się podoba ten stylowy wózek?

Zobacz zdjęcie: