Dziennikarka Marichka Padalko z pewnością zapamięta ten dzień na długo. Kiedy prowadziła program na żywo, nagle wypadł jej ząb! Prezenterka do samego końca zachowała się bardzo profesjonalnie i ani na chwilę nie wytrąciła ją cała sytuacja z równowagi.

Praca w mediach nie jest łatwa, a zwłaszcza, kiedy trzeba poprowadzić program na żywo. Przekonała się o tym Marichka Padalko. 

Wpadka dziennikarki na wizji

Wpadki na żywo się nieuniknione podczas pracy w telewizji. Większość, nawet tych najbardziej cenionych dziennikarzy, ma na swoim koncie kilka zawodowych potknięć. Ostatnio szerokim echem odbiła się wpadka ukraińskiej dziennikarki. 

Marichka Padalko zmierzyła się z ogromnym stresem, ponieważ w trakcie prezentowania informacji, gwieździe telewizji wypadł ząb. Wszystko uchwyciły kamery, ponieważ program emitowany był na żywo. Prezenterka próbowała zareagować błyskawicznie, niestety ubytek był bardzo widoczny.

O wpadce Marichki mówił cały świat. Ona podeszła do sprawy z ogromnym dystansem. Wpadka była bardzo zabawna, ale i stresująca. Padalko postanowiła jednak opublikować wideo z całego zajścia w swoich mediach społecznościowych. Fani mieli nie lada ubaw. 

Wpadka na żywo

Marichka pracuje jako dziennikarka od ponad 20 lat. Pierwszy raz w życiu spotkała ją jednak taka przygoda. Gwiazda przejęła się zaistniałą sytuacją, ale otrzymała ogromne wsparcie od fanów. Wszyscy podeszli do tego z ogromnym dystansem. 

– Nowa chwała przyszła znikąd i wsparcie również. Tak, dzisiaj naprawdę straciłem część przedniego zęba podczas transmisji na żywo. To jest prawdopodobnie moje najciekawsze doświadczenie od dwudziestu lat, jako prezentera. Transmisje na żywo są wspaniałe, ponieważ zawsze są nieprzewidywalne – mówiła Padalko tuż po zajściu.

Po emisji odcinka Padalko odwiedziła dentystę i wróciła do pracy po wakacyjnej przerwie. Wpadka z zębem nie przekreśliła kariery Marichki. Wciąż jest prezenterką telewizyjną i radzi sobie doskonale!

https://www.instagram.com/p/CCqr6gsJ-1_/?utm_source=ig_embed 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

 

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com