Wpadka podczas dzisiejszej konferencji prasowej premiera była naprawdę spora. Mateusz Morawiecki nie miał pojęcia, co dzieje się za jego plecami. Wszyscy jednak spostrzegli, co się stało. Konferencję transmitowano na żywo przez liczne telewizje.

Mateusz Morawiecki nie miał pojęcia, co działo się za jego plecami. Podczas omawiania ważnych kwestii na konferencji prasowej zdarzyła się niemała wpadka. Wszystko nagrano.

Wpadka podczas konferencji prasowej premiera

Mateusz Morawiecki poruszył dziś wiele kwestii, które od informacji o wprowadzeniu żółtej strefy w całym kraju bardzo frapowały Polaków. Premier poruszył w znacznym stopniu temat ochrony seniorów i ich zdrowia oraz życia. Morawiecki tłumaczył, że starsi zdecydowanie gorzej i bardziej poważnie przechodzą zakażenie koronawirusem.

Na dowód tego, za plecami ministra pojawiły się dane dotyczące ile osób powyżej i poniżej 60 roku życia zostało do tej pory podłączonych do respiratora. Niestety, ktoś popełnił literówkę i wielkie hasło, jakie pojawiło się za plecami Mateusza Morawieckiego, brzmiało:

-Użycie repriratorów według wieku.

  1. Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków. ”Żegnamy jedną z wielkich postaci, Kolegę, Przyjaciela, Mistrza”
  2. Ogromny smutek i poczucie niesprawiedliwości. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, miała wszy przez 3 lata
  3. Zaostrzone restrykcje w całej Polsce. Wiemy, gdzie nie trzeba nosić maseczki, jest kilka miejsc

Konferencja prasowa Mateusza Morawieckiego

Dzisiejsza konferencja premiera była jedną z najbardziej oczekiwanych w ostatnim czasie. Od dzisiaj w całej Polsce obowiązuje reżim sanitarny określony żółtą strefą. Wielu z nas zastanawiało się, jak będzie wyglądać sytuacja gospodarcza, czy szkolna.

Premier zaznaczył, że priorytetem dla rządu jest ochrona osób starszych i to oni otrzymają największe wsparcie i uwagę. Łóżka w polskich szpitalach zaczynają wypełniać się zakażonymi, zaś coraz więcej osób potrzebuje podłączenia do respiratorów. Od poważnych słów premiera odwróciła na chwilę uwagę zabawna literówka, choć dane przedstawione na obrazku nie wywołują już uśmiechu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wpadka
fot. screen polsatnews.pl

W oficjalnej prezentacji dokonano poważnej literówki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiana dziennikarka, rodzina pogrążona w żałobie
  2. Jednak zmienili zdanie. Rząd ogłosił stan wyjątkowy. Wszyscy zamarli. Wiadomości ze świata
  3. Panna młoda przeżyła koszmar. Zobaczyła przyszłego męża pod ołtarzem i nagle zemdlała. Ślubne zdjęcie mrozi krew w żyłach
  4. Daniel Martyniuk kpi z prawa? W Biedronce pojawił się bez maseczki, narażając innych klientów
  5. Masz samochód? Od soboty ogromne zmiany dla kierowców, również na stacjach benzynowych
  6. Niebywała, oszałamiająca metamorfoza, wygląda o dekadę młodziej. Najnowsze zdjęcia pokazują wszystko. Była pierwsza dama zdradziła tajniki swojej diety

 

Poprzedni artykułCo dalej ze szkołami i nauczaniem zdalnym? Premier właśnie ogłosił decyzję
Następny artykułOd dziś nowy obowiązek dla wszystkich Polaków. Za niedostosowanie się nawet 500 zł kary
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl