Wpadka dziennikarki w telewizji na żywo. Kobieta, która nagrywała program w swoim domu w trakcie kwarantanny, pokazała widzom więcej, niż zamierzała. Nagranie szybko trafiło do sieci i stało się hitem. Współczujecie? Trzeba przyznać, że takich widoków nikt się nie spodziewał.

Wpadka amerykańskiej dziennikarki wywołała burzę w komentarzach. Jej nagranie, które szybko z telewizji trafiło do Internetu, okazało się hitem! Prezenterka nie zdawała sobie sprawy, co właśnie nagrała w swoim domu. 

Naga wpadka dziennikarki

W obecnej sytuacji, spowodowanej epidemią koronawirusa, wiele osób pracuje zdalnie. Melida Meza, która działa jako korespondentka dla telewizji KCRA-TV, również należy do tych osób.

Dziennikarka, która przeniosła swoją pracę do domu, nagrywa obecnie programy na żywo. Nie wyszło jej to niestety na dobre.

Melinda postanowiła pokazać, jak udaje się jej obcinać włosy bez udziału fryzjera. Cały program relacjonowała z łazienki. Nie zauważyła jednak, że w lustrze odbija się jej nagi mąż, który akurat brał prysznic! Nagranie, które leciało na żywo w telewizji, szybko trafiło do sieci i okazało się hitem. Włosy nie grały tu jednak pierwszych skrzypiec.

  1. Kobieta związała dziecko taśmą. Niewiarygodne sceny w prywatnym przedszkolu
  2. Dramatyczne wspomnienia gwiazdy „M jak miłość”. Długo ukrywane szczegóły poruszyły fanów

Dziennikarka zaliczyła faux-pas

Jak podaje o2.pl, na nieszczęście dziennikarki, nikt z produkcji, ani prowadzących, a nawet ona sama, nie zauważyli nagiego odbicia mężczyzny. Widzom nie umykają jednak takie szczegóły i szybko zwrócili na to uwagę.

Internauci twierdzą, że mąż dziennikarki zdawał sobie sprawę, że bierze prysznic w trakcie nagrań. Nie wiedział natomiast, że pod odpowiednim kątem, jego nagi tors, odbije się w lustrze.

-Jest odważna na wiele różnych sposobów – stwierdził jeden z odbiorców nagrania.

Melindzie pozostaje się cieszyć, że lustro było mocno zaparowane! W przeciwnym wypadku miałaby o wiele większe kłopoty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wpadka
twitter.com/TVSpyNews

Dziennikarka opublikowała nagranie z nagim mężem

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Poinformowano właśnie, że nie żyje
  2. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa
  3. Nie była w stanie wytrzymać cierpienia. Gwiazda „Wojny domowej” odeszła w samotności
  4. Kobieta pobita na ulicy na oczach dziecka. Porażające sceny w Polsce, szukają świadków
  5. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie. Tragiczna wiadomość dla fanów „M jak miłość”
  6. Sokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efekty

Źródło: o2.pl

 

Poprzedni artykułPorażające wieści z Polski. Policja i saperzy wtargnęli do domu 61-latka, zamarli na sam widok
Następny artykułMama była oburzona, gdy zobaczyła, co nauczycielka napisała w zeszycie córki. Pokazała zdjęcie
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.