Agent Gwiazdy stacji TVN cieszy się sporą popularnością, lada dzień zobaczymy premierę 3 sezonu programu. Program od samego początku wzbudzał sporę kontrowersję, w tym sezonie zobaczymy m.in. poznańskiego rapera Peje.  Trzecie edycja jest kręcona na Bali i wschodnim wybrzeżu Chin. Prowadzącą pozostaje niezmiennie Kinga Rusin i to właśnie ona niechcący ujawniła, kto będzie w finale.   

Kinga Rusin to doświadczona dziennikarka, od wielu lat jest współprowadzącą Dzień Dobry TVN. Dziwi więc fakt, że tak łatwo dała się podpuścić dziennikarzowi, który zapytał o jej przyjaciółkę, która wystąpi w 3 sezonie:

– Ja jestem profesjonalistką i absolutnie nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, w której ktoś mógłby mi zarzucić, że coś zrobiłam, żeby ułatwić zadanie osobie, którą znam. To była krótka rozmowa z producentami i od razu mi powiedzieli, że będą wyjątkowo pilnować tego, żebym była rozdzielona, dlatego że oni też nie chcieli mieć nieprzyjemności ze strony innych uczestników, więc naprawdę i autentycznie, Karolina może to potwierdzić, przez 40 dni nie zamieniłyśmy ani słowa.

Jeżeli dobrze liczyć, to właśnie ostatnim zdaniem Kinga Rusin zdradziła, kto na pewno znalazł się w finale!

ZOBACZ TEŻ: Ile kosztuje związek i miłość w Polsce? Zaskakujące statystyki

Finałowy uczestnik

– Karolina może to potwierdzić, przez 40 dni nie zamieniłyśmy ani słowa.

Dokładnie 40 dni trwają nagrania Agent Gwiazdy. Jeżeli przyjaciółki przez tyle dni nie rozmawiały, to znaczy, że Karolina Ferenstein-Kraśko doszła do finału programu! 

Bylibyście zadowoleni, gdyby doniesienia okazały się prawdą?

źródło: jastrzabpost.pl

ZOBACZ TEŻ: Honorata Skarbek pokazała się bez obróbki graficznej. Nadal zachwyca?

ZOBACZ GALERIĘ: 

https://www.instagram.com/p/Beyn8B9DDqi/?hl=pl&taken-by=kingarusin

ładowanie...

Zobacz również