Stylista to wyjątkowo pożądany zawód. Niemal każda osoba, która lubi modę, chciałaby spróbować swoich sił w tej branży. Jedna z najbardziej cenionych, polskich stylistek wystąpiła w programie Dzień Dobry TVN jako ekspert. Pokazała w nim kompletny brak wyczucia i zrozumienia widza komercyjnego. 

Stylista to nadal niezrozumiany zawód w Polsce. Często mylony jest z projektantem albo kostiumografem. Wielu wyobraża sobie ten zawód jako coś bardzo prestiżowego, w końcu praca z ubraniami nie może być ciężka, prawda? Jak widać, nawet eksperci najwyższej klasy, nie zawsze potrafią wykonywać go z należytą starannością i zrozumieniem dla klienta.

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko Żyła ma kryzys. Sekstaśmy i kochanki rozbijają te małżeństwa

Wpadka stylistki w DDTVN

Jola Czaja to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w świecie mody. Mimo, że styliści nie błyszczą tak jak projektanci, to właśnie oni stoją za wizerunkami gwiazd. Ten zawód ma wiele wymiarów. Nie zawsze to, co pokazujemy w modowych magazynach, sprawdzi się w komercyjnej telewizji…

W piątkowym wydaniu DDTVN, stylistka miała pokazać na modelkach propozycje stylu glamour. Czym właściwie jest ten styl? To coś, co ma kojarzyć się z luksusem, elegancją i kobiecością. Często definiowany jest z błyszczącymi tkaninami, cekinami czy dużą ilością biżuterii. Niestety, coś poszło nie tak, nawet prowadzący byli mocno zdziwieni propozycjami ekspertki.

Stylizacje, które mogliśmy zobaczyć na wizji, były przerysowane i po prostu „nieżyciowe”. Można odnieść wrażenie, że stroje oszpecały, a nie podkreślały figurę. Sami prowadzący nie mogli powstrzymać się od komentarzy:

– Na randkę to chyba do dużego pokoju w tych kapciach – skomentował Marcin Prokop propozycję randkowej stylizacji.

Dzień Dobry TVN

ZOBACZ TEŻ: Szczere wyznanie aktorki „M jak Miłość”: Chcę iść na randkę z Dodą

Komentarze w sieci 

Widzowie programu mieli chyba podobne odczucia, co prowadzący. Jak to zazwyczaj mają już w zwyczaju, nie pozostawili na stylistce suchej nitki.

– Przecierałam oczy ze zdumienia.

– Trudno uwierzyć, że te dziewczyny ubrała stylistka.

– Pani Dorota Wellman wygląda lepiej niż modelki.

– O ubraniu/przebraniu pani stylistki już nawet nie wspomnę.

– Stylistka chyba nie wie, co to glamour.

Zgadzacie się z opinią widzów? Czy Dorota Wellman rzeczywiście wyglądała lepiej niż modelki? 🙂

źródło: dziennik.pl

Poprzedni artykułSyn Edyty Górniak wydał… piosenkę. Idzie w ślady mamy?
Następny artykułFani „M jak miłość” go kochali. Jest zdruzgotany, chce popełnić samobójstwo