Uczestniczka „Milionerów”, pani Justyna zaliczyła nie lada wpadkę. Kobieta odpadła już na pierwszym pytaniu, które nie było wcale trudne. Dopiero po chwili zrozumiała swój błąd.

„Milionerzy” od lat są jednym z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Hitowe show TVN-u przyciąga przed telewizory tysiące fanów, którzy śledzą poczynania uczestników.

Choć według wielu osób pytania w nowych odcinkach są o wiele łatwiejsze niż te sprzed lat, to wciąż nie one stanowią największego przeciwnika uczestników. Jest nim oczywiście gigantyczny stres, który potrafi wywołać prawdziwą pustkę w głowie.

Uczestniczka programu „Milionerzy” odpadła już na pierwszym pytaniu

Pani Justyna z Warszawy biorąc udział w programie, odpowiadała tylko na jedno pytanie. Brzmiało ono następująco „Przez pączkowanie rozmnażają się”. Możliwymi wariantami odpowiedzi były róże, brukselka, drożdże i pączki drożdżowe.

Pani Justyna nie udzieliła od razu swojej odpowiedzi, jednak po chwili namysłu poprosiła o zaznaczenie odpowiedzi A, czyli róże. Hubert Urbański próbował nawet nakierować kobietę, czy jest pewna, pytając ją, czy to jej ostateczna odpowiedź. Niestety Pani Justyna odpowiedziała, że tak.

Wtedy też usłyszała, że zaznaczona przez nią odpowiedź, jest nieprawidłowa. Odpowiedzią na pytanie był oczywiście wariant C, czyli drożdże.

 – Matko, co ja zrobiłam? – stwierdziła Pani Justyna.

Niestety był to dla niej koniec udziału w programie i walki o wymarzony milion złotych. Oczywiście po publikacji jej występu w internecie od razu pojawiła się masa osób krytykujących jej wiedzę.

Jednak takie osoby chyba zapominają, że odpowiadanie na pytania uczestników siedząc przed telewizorem, znacząco różni się od realnego brania udziału w programie. Trzeba pamiętać, że taki występ przed widownią i przede wszystkim kamerą, a także świadomość, że oglądają nas tysiące osób, potrafią pozbawić nas nawet resztek rozumu.

W takiej sytuacji bardzo łatwo o błąd. Niektóre osoby widząc przed sobą kamerę, potrafią nawet zapomnieć, jak się nazywają. Na szczęście znalazła się też duża grupa internautów, która stanęła w obronie Pani Justyny.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: wp.pl

Poprzedni artykułNa profilu Esmeraldy Godlewskiej pojawiła się informacja o jej śmierci. Magdalena Godlewska potwierdziła, że jej siostra żyje
Następny artykułZajrzała do trumny z ojcem, który zmarł na COVID-19. Zmarła 10 dni później