Wielka niespodzianka czeka polskich widzów. Na antenę TVP powraca kultowy program, który lata temu bawił publiczność z całej Polski. Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, kto poprowadzi nową odsłonę. Gospodarzem lubianego show ma zostać Sławomir. Zajmie miejsce Macieja Miecznikowskiego.

Ostatnie lata obfitują w wielkie reaktywacje. W 2017 znów mogliśmy zobaczyć Huberta Urbańskiego w ikonicznej roli prowadzącego „Milionerów”. Kilka miesięcy później powitaliśmy powracające na ekrany „Koło fortuny”, i choć opinie co do umieszczenia Norbiego, czy też Rafała Brzozowskiego w roli gospodarzy były mieszane, fakt stał się faktem: oba programy zaliczyły drugą młodość w polskiej telewizji, a wraz z nimi — całe pokolenie widzów. Teraz, niespodziewanie przyszła pora na kolejny wielki powrót.

Sławomir poprowadzi program? Kolejna reaktywacja w TVP

Wielka nowina zawitała do mediów, a bohaterem plotek i doniesień stał się Sławomir Zapała. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przed królem rock-polo może stanąć nie lata wyzwanie. Według portalu „Wirtualne media” ma on stanąć na czele nowej odsłony kultowego programu, który swoją emisję zakończył niemal dekadę temu.

Choć te doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone przez biuro prasowe Telewizji Polskiej, zdecydowanie budzą ekscytację. Autor „Miłości w Zakopanem” ma być prowadzącym nowej, 10. edycji „Tak to leciało!” – formatu, którego ostatni odcinek mogliśmy zobaczyć na antenie TVP2 jesienią 2012 roku.

Trudno uwierzyć, że emisja kultowej produkcji rozpoczęła się jeszcze w 2009 roku, kiedy fala nowych talent show, inspirowanych zachodnimi modelami osiągała apogeum. Zarówno cały program, jak i prowadzącego, Macieja Miecznikowskiego kilkukrotnie nominowano do Telekamer. Teraz zaś miejsce sławnego muzyka miałaby zająć inna gwiazda polskiej estrady.

Sławomir już wcześniej, w 2018 roku, był gospodarzem show „Big Music Quiz”. Jako osobowość medialna, król sceny, a przede wszystkim — wykwintny showman, z pewnością wprowadziłby do starego formatu powiew świeżości. Jesteśmy ciekawi, jak poradzi sobie w tej roli.

Tymczasem ulegnijmy nucie nostalgii i przypomnijmy sobie, jak na scenie „Tak to leciało” poradziła sobie Doda.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Viki Gabor przeszła samą siebie. Jurorów i widzów aż zatkało po tym, co zrobiła w TTBZ

Źródło: Wirtualne media

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl