Wróżbita Maciej sławę zyskał za sprawą swoich wątpliwych przepowiedni. Teraz może triumfować, ponieważ jak uważa, wszystkie jego wóżby na 2018 rok się sprawdziły. Uważa, że przewidział z dużym wyprzedzeniem ciążę Mariny Łuczenko, a także chorobę Kczyńskiego. Czy naprawdę ma powody do dumy? 

Kariera Wróżbity Macieja jest naprawdę dziwnym zjawiskiem. Mężczyzna, który prowadził nietypowy program na jednym z kanałów ezoterycznych, dorobił się sporego majątku na swoich wróżbach. Wróżbita wystąpił nawet w programie MasterChef, jednak to nie pomogło mu w zyskaniu większej popularności. Maciej nie dostał się do pierwszej ligi celebrytów, więc powrócił do przepowiadania przyszłości sławnym i znanym Polakom. Wróżbita Maciej podkreśla, że jego mocną stroną jest tarot, z którego wywróżył obecnie sprawdzające się przepowiednie.

Wróżbita Maciej przewidział ciążę Mariny i chorobę Kaczyńskiego?

Choć jego przepowiednie przewidzieć mogła połowa Polaków, to Wróżbita Maciej uważa je za nie lada sukces. Postanowił pochwalić się nim na swoim instagramowym profilu. Zamieścił w tym celu post, w którym opisał dokładnie tegoroczne osiągnięcia:

– Pod koniec 2017 roku udzieliłem wywiadu dla Tygodnika WPROST, który zapytał mnie o losy Pana Jarosława Kaczyńskiego w 2018 roku. Powiedziałem z kart tarota wówczas, że widzę poważne problemy zdrowotne u niego i chwilowe wycofanie się z polityki. Ma to miejsce obecnie. Również z końcem 2017 roku serwis Wirtualnej Polski zapytał mnie w wywiadzie czy prawdą są plotki o rzekomym zajściu w ciążę Mariny Łuczenko. Powiedziałem z kart tarota, że tak. Że jest w ciąży. Serwis Pudelek zamieścił wtedy moją wypowiedź, a kilka dni później Marina Łuczenko zaprzeczyła moim słowom mówiąc, że nie jest w ciąży. Dziś podała publicznie informację, że jest, a polskie media podają, że jest w ósmym miesiącu. Czyli była w ciąży wtedy, gdy powiedziałem to w mediach. Przykładów sprawdzonych moich przepowiedni podanych w mediach są setki, a te są najświeższe. Panu Kaczyńskiemu życzę zdrowia, a Pani Marinie gratuluję! ? – napisał dumny Wróżbita.

Myślicie, że przepowiednie Wróżbity Macieja faktycznie są aż tak niesamowite? Większość z nas mogła przewidzieć taki przebieg zdarzeń. Może powinniśmy spróbować swoich sił jako wróżbici? 😉 Macie jakieś niesamowite przepowiednie na ten rok?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Szpak jest spokrewniony z polską gwiazdą. Nigdy o tym nie wspominał
  2. Doda skomentowała wygraną w Eurowizji. „Nie trzeba być niewiadomo jaką pięknością”
  3. Irena Santor trafiła do szpitala!

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułDoda skomentowała wygraną w Eurowizji. „Nie trzeba być niewiadomo jaką pięknością”
Następny artykułSesja ślubna 25-latki z 87-letnim starcem. Wytatuowała sobie jego twarz