Connect with us

WTF

Wściekły pitbull odgryzł penisa pedofilowi, który chciał zgwałcić dzieci

Opublikowane

-

Mężczyzna wtargnął do jednego z domów i chciał zgwałcić znajdujące się tam dzieci. Na jego nieszczęście w pokoju znajdywał się pies agresywnej rasy. To jedna z tych historii, które potwierdzają stwierdzenie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. 

Intruz wszedł oknem

fot. Flickr

52-letni Andy Kowalski z Arkansas w środku nocy włamał się do niewielkiego rodzinnego domu i przez okno wtargnął do pokoju dziecięcego, w którym spały dwie dziewczynki. Mężczyzna nie wiedział jednak, że w pokoju dziewczynek spał również pies. Pitbulterier przebudził się i zaatakował intruza w chwili, gdy ten opuścił spodnie.

Pies odgryzł mu genitalia

Pies długo nie zastanawiał się w którym miejscu ugryźć nieproszonego gościa w pokoju małych dziewczynek. Odgryzł mu penisa. Kowalski szybko zaczął się wykrwawiać i błagać o pomoc. Hałasy i wrzask pedofila obudziły rodziców, którzy natychmiast zawiadomili policję. Napastnik był tak dotkliwie pogryziony, że nie próbował nawet uciekać. Dzięki szybkiej pomocy medycznej, Kowalski nie wykrwawił się.  Lekarze nie byli w stanie jednak uratować jego genitaliów, połkniętych przez psa.

ZOBACZ TEŻ: Niskobudżetowy cosplay. Tych dwóch gości zrobi twój dzień

To się mogło skończyć gorzej

Policji bardzo szybko udało się ustalić przebieg wydarzeń. Jedynym poszkodowanym był napastnik, choć gdyby nie pies, mogłoby się to skończyć o wiele gorzej. Mężczyźnie został postawiony zarzut napaści seksualnej na osobę nieletnią. Rodzina jest bardzo wdzięczna swojemu czworonożnemu przyjacielowi. Z pewnością psi bohater będzie teraz przez miesiąc wcinał same steki.

I za to kochamy psy.

źródło: viralka.pl

komentarze

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy