Mężczyzna wtargnął do jednego z domów i chciał zgwałcić znajdujące się tam dzieci. Na jego nieszczęście w pokoju znajdywał się pies agresywnej rasy. To jedna z tych historii, które potwierdzają stwierdzenie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. 

Intruz wszedł oknem

fot. Flickr

52-letni Andy Kowalski z Arkansas w środku nocy włamał się do niewielkiego rodzinnego domu i przez okno wtargnął do pokoju dziecięcego, w którym spały dwie dziewczynki. Mężczyzna nie wiedział jednak, że w pokoju dziewczynek spał również pies. Pitbulterier przebudził się i zaatakował intruza w chwili, gdy ten opuścił spodnie.

Pies odgryzł mu genitalia

Pies długo nie zastanawiał się w którym miejscu ugryźć nieproszonego gościa w pokoju małych dziewczynek. Odgryzł mu penisa. Kowalski szybko zaczął się wykrwawiać i błagać o pomoc. Hałasy i wrzask pedofila obudziły rodziców, którzy natychmiast zawiadomili policję. Napastnik był tak dotkliwie pogryziony, że nie próbował nawet uciekać. Dzięki szybkiej pomocy medycznej, Kowalski nie wykrwawił się.  Lekarze nie byli w stanie jednak uratować jego genitaliów, połkniętych przez psa.

ZOBACZ TEŻ: Niskobudżetowy cosplay. Tych dwóch gości zrobi twój dzień

To się mogło skończyć gorzej

Policji bardzo szybko udało się ustalić przebieg wydarzeń. Jedynym poszkodowanym był napastnik, choć gdyby nie pies, mogłoby się to skończyć o wiele gorzej. Mężczyźnie został postawiony zarzut napaści seksualnej na osobę nieletnią. Rodzina jest bardzo wdzięczna swojemu czworonożnemu przyjacielowi. Z pewnością psi bohater będzie teraz przez miesiąc wcinał same steki.

I za to kochamy psy.

źródło: viralka.pl

ładowanie...

Zobacz również