Connect with us

Showbiz

Wspinacz znaleziony martwy. Wisiał zamarznięty wśród SOPLI NA DACHU

Opublikowane

-

sople lodu

Znany wspinacz został znaleziony martwy. Wisiał pomiędzy soplami, na dachu jednego z budynków. Ta przerażająca śmierć na pewno na długo zostanie w pamięci mieszkańców osiedla. 

Jewgienija Tikhonow był znanym rosyjskim wspinaczem. Miał 26 lat, gdy wspinał się po budynku jednego z akademików. Jewgienija pracował przy temperaturze mocno poniżej zera. Mężczyzna był znanym w mediach, doświadczonym alpinistą, który zarabiał, naprawiając wysokie budynki.

Wisiał zamarznięty wśród sopli na dachu

Popularny wspinacz zamarzł na dachu podczas pracy. Cała przerażająca historia miała miejsce w Anżero-Sudżeńsku w Rosji. Sylwetkę mężczyzny wiszącego na budynku zauważyła mała dziewczynka i zgłosiła rodzicom oraz policji. Jak podaje policja, na stopach Tikhonowa uformowały się sople lodu, a śnieg zasłonił jego ciało, co uniemożliwiło wcześniejsze zauważanie go przez mieszkańców. Bardzo możliwe, że mężczyzna wisiał na dachu jedynie 3- 4 godziny. Temperatura tego dnia spadła do -30 stopni Celcjusza, co tylko przyśpieszyło proces zamarzania. Policja wykluczyła samobójstwo, a także błąd w zawodzie, ponieważ wspinacz był profesjonalistą i wielokrotnie wspinał się na budynki większe niż ten.

ZOBACZ TEŻ: Donatan wyśmiewa udział Peji w „Agencie”. „Dlatego wolę robić kawałki z Marylą Rodowicz”

Jewgienij Tikhonow

fot. Youtube

Jewgienij Tikhonow

fot. Youtube

Jewgienij Tikhonow

fot. Youtube

źródło: ckm.pl

komentarze

Reklama

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy