Martyna Wojciechowska właśnie opublikowała poruszający komunikat. Podróżniczka nie mogła przejść obojętnie obok tego, do czego doszło w ostatnim czasie. Gwiazda odniosła się do słów dr. hab. Pawła Skrzydlewskiego – doradcy ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka, który zapowiadał zmiany w polityce edukacyjnej Polski.

Martyna Wojciechowska nie kryla oburzenia słowami dr. hab. Pawła Skrzydlewskiego. –Z niedowierzaniem po raz kolejny czytam słowa dr. hab. Pawła Skrzydlewskiego – zaznaczyła już na początku wpisu.

Martyna Wojciechowska zabrała głos ws. „Cnót niewieścich”

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu wpis odnoszący się do słów doradcy ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

-CNOTLIWA I GRZECZNA to ja i wiele kobiet już byłyśmy.
WYSTARCZY! Teraz potrzebujemy niezależności w myśleniu, równego traktowania i możliwości głośnego wypowiadania swojego zdania – czytamy już na początku wpisu.

W dalszej części gwiazda zacytowała wypowiedź doradcy ministra edukacji, oznajmiając następnie, że jest kompromitująca dla naszego kraju.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-„Dziś obserwujemy w kulturze bardzo niebezpieczne zjawisko moralne, także religijne, pewnego zepsucia duchowego kobiety, polegającego na rozbudzeniu w kobiecie pychy, która się przejawia próżnością, zainteresowaniem wyłącznie sobą, egotyzmem, zwalczaniem obiektywnego porządku na rzecz widzenia siebie. Jeśli takie postawy się upowszechnią, to jednocześnie zabija się rodzinę, zamyka się na płodność. A przecież ludzie potrzebują domu pojętego nie tylko jako miejsce, lecz jako etos” – zacytowała słowa dr. hab. Pawła Skrzydlewskiego, Wojciechowska.

Dlatego, według niego, szczególny nacisk należy położyć na „właściwe wychowanie kobiet”, czyli UGRUNTOWANIE DZIEWCZĄT DO CNÓT NIEWIEŚCICH – podkreśliła podróżniczka.

Wojciechowska nie kryła swojego oburzenia i stwierdziła, że takie słowa są kompromitujące dla Polski:

Takimi słowami kompromitujemy Polskę na arenie międzynarodowej! Ale znacznie gorsze i bardziej niebezpieczne jest to, w jakim kierunku zmierzamy i w jakiej rzeczywistości przyjdzie dorastać, uczyć się i żyć mojej nastoletniej córce Marysi i wszystkim naszym dzieciom – czytamy.

Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre, jak Przemysław Kossakowski potraktował Martynę Wojciechowską
  2. Wojciechowska była bita, szarpana i poniżana. Przykra prawda o przeszłości gwiazdy wyszła na jaw
  3. Wieści od jasnowidza Jackowskiego o Jacku Jaworku. Widział poszukiwanego sprawcę morderstwa w swojej wizji

Źródło: Instagram

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.