Connect with us

Lifestyle

Wszyscy olewają cię na Tinderze? Zobacz nasze rady

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 8
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Zastanawialiście się kiedyś czy istnieje genialna instrukcja podrywu w internecie? Jeżeli myśleliście, że nie to serdecznie was zapraszamy. Skupimy się na najpopularniejszej aplikacji randkowej ostatnich lat na Tinderze. Sztuka uwodzenia w internecie jest trudna, ale nie niemożliwa, udowodnimy wam to.

1. Zdjęcie główne

To najważniejszy punkt przy zakładania aplikacji randkowej, zdjęcie główne musi być wyraźne i ukazywać całą twoją twarz. Nie ma sensu dodawać anonimowych zdjęcia i tak finalnie mamy się umówić z kimś w cztery oczy, więc darujmy sobie stres spowodowany brakiem wiary w siebie. Zaoszczędźmy też rozczarowania drugiej stronie i nie róbmy sobie tego. Dodatkowym plusem będzie, jeżeli na zdjęciu będziemy uśmiechnięci. Chcesz mieć więcej dopasowań? Poproś kogoś o mini sesje. Tak to działa, a najlepsze zdjęcia wychodzą w słońcu.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Nie żyje gwiazda serialu „Glee”. „Śmierć przez powieszenie”

WSTECZ1 z 8
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Lifestyle

POTĘŻNE ZMIANY w McDonald’s! Jedzenie zmieni się nie do poznania

Opublikowane

-

Jak powszechnie wiadomo McDonald’s bardzo rzadko wprowadza jakiekolwiek zmiany. Smak potraw pozostaje niezmienny, klasyczne menu na całym świecie jest dokładnie takie same. Tym bardziej szokuje ogromna zmiana, na jaką zdecydowała się amerykańska restauracja. Jedzenie całkowicie się zmieni!  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Trendy na sezon Zima 2018 dla niego i dla niej

Opublikowane

-

Jeżeli jeszcze nie wiecie, co powinniście nosić w tym sezonie, to właśnie służymy pomocą! W modzie, tak jak w miłości- wszystko wolno. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Adam Zdrójkowski poszedł na Telekamery Z INNĄ KOBIETĄ. Czy to koniec jego związku?

Opublikowane

-

Niedawno pisaliśmy wam o tym, że Adam Zdrójkowski poszedł wraz ze swoją dziewczyną Wiktorią na jej bal maturalny. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy