Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszyscy patrzyli na Edytę Pazurę. Żona Cezarego Pazury paradowała po Warszawie w przedziwnej fryzurze
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.04.2022 19:17

Wszyscy patrzyli na Edytę Pazurę. Żona Cezarego Pazury paradowała po Warszawie w przedziwnej fryzurze

Edyta Pazura
fot. instagram.com/edyta_pazura

Edyta Pazura zaskoczyła wszystkich swoich fanów najnowszym filmikiem na Instagramie. Żona Cezarego Pazury pokazała się w centrum Warszawy w niecodziennej fryzurze.

Gwiazda bardzo często zamieszcza humorystyczne treści na swoich profilach w social mediach. Tym razem bizneswoman dodała video, na którym spaceruje po stolicy w zabawnym uczesaniu.

Edyta Pazura spaceruje po Warszawie w niecodziennej fryzurze

Żona Cezarego Pazury znana jest ze swojej naturalności i autentyczności w sieci, która często objawia się zamieszczaniem zdjęć i filmów, które przedstawiają prawdziwe życie. Fani cenią ją za jej poczucie humoru i dystans do samej siebie. Teraz Edyta Pazura znów zaskoczyła swoim obserwujących najnowszym video na Instagramie.

Bizneswoman zamieściła filmik na swoim InstaStory, na którym możemy zobaczyć, jak spaceruje po ulicach stolicy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie charakterystyczna fryzura, jaką można dostrzec na głowie gwiazdy. Żona Cezarego Pazury paraduje po ulicy z ogromnym wałkiem na głowie.

Znana z poczucia humoru gwiazda nie mogła darować sobie takiej sytuacji i od razu nagrała zabawny filmik, który znalazł się na jej profilu na Instagramie.

-Jakbyście widzieli panią, która chodzi po Warszawie z wałkiem i wystającymi chusteczkami, to ja! – powiedziała rozbawiona Edyta Pazura na filmiku na swoim InstaStory.

Edyta Pazura IG

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół

Tagi: Edyta Pazura