Joanna Opozda i Antek Królikowski są już po ślubie. Ich uroczystość została dokładnie zrelacjonowana na Instagramie nie tylko przez zaproszonych gości, ale także ich samych. Zaraz po weselu para młoda odbyła zapierający dech w piersiach taniec, który można zobaczyć na InstaStories pana młodego.

Na ślubie Opozdy i Królikowskiego pojawiła się prawdziwa śmietanka towarzyska, a państwo młodzi wyglądali na wyraźnie podekscytowanych.

Joanna Opozda i Antek Królikowski odbyli przepiękny taniec

Nie trzeba wiele rozglądać się po portalach internetowych, czy kolorowej prasie, by przeczytać o wydarzeniu, jakie miało miejsce w sobotę. Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub, co można uznać za wydarzenie miesiąca polskiego show-biznesu.

Na weselu zjawili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Tomasz Oświeciński z żoną, Marina Łuczenko-Szczęsna, Joanna Kurowska i wiele innych, znanych osób.

Państwo młodzi zdążyli opublikować lub podać dalej zdjęcia z uroczystości na swoich kontach na Instagramie, a na ich InstaStories pojawiło się nagranie, na którym małżeństwo tańczy przy akompaniamencie przepięknej muzyki.

-Pierwsi i ostatni na parkiecie — podpisała nagranie Asia. Wideo jest dostępne przez 24 h od momentu publikacji w relacji aktorki na jej Instagramie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zainteresowanych informujemy, że utwór, do którego prezentują swój taniec, pięknie wyglądający państwo młodzi nosi tytuł City Of Stars/May Finally Come True, a jego wykonawcami są Justin Hurwitz, Ryan Gosling i Emma Stone.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski
fot. instagram.com/asiaopozda
Antek Królikowski
fot. instagram.com/asiaopozda
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl