Rytuały pielęgnacyjne to czułość i dobry czas dla siebie, w jesienno-zimowe dni sprawiają jeszcze więcej przyjemności niż zwykle. Niezależnie czy masz już swoje poranno-wieczorne tego typu zabiegi, czy jeszcze nie, możesz wypróbować propozycje urodowo-zdrowotną typu self-care od białej perły®. Gwarancja zdrowszego i jaśniejszego dnia z uśmiechem!

Poranne rytuały self-care od tych wieczornych dzieli nie tylko kilkanaście godzin, ale przede wszystkim ich charakter oraz czas, który możemy na nie poświęcić. Rano pomagają się obudzić, nastroić pozytywnie na resztę dnia – w pędzie poranka mamy często nie więcej niż 20 minut na ich wykonanie. Wieczorne są zupełnie inne – spokojnie zmywamy z siebie obowiązki dnia, odpoczywamy i przygotowujemy do snu. Dbając o ciało, troszczymy się o swoje dobre samopoczucie – w końcu self-care to najlepsza droga do self-love.

Z troski o uśmiech

Misją marki biała perła® jest troska o uśmiech. Nie tylko o zdrowy, olśniewający blask, ale także o wszystko, co ten uśmiech wywołuje – dlatego już dziś wnieś do swojej codzienności zestawy wybielających past do zębów. Każda z nich została indywidualnie dopasowana do pory dnia, tak aby towarzyszyć ci zarówno podczas porannych jak i wieczornych rytuałów.

Wśród past znajdziesz na przykład duet coconut & :kurkuma+Q10 – składniki, które doskonale łączą się nie tylko w kuchni, ale też w paście do zębów! Rano zastosuj pastę :coconut, która zawiera w 100% organiczny olej kokosowy z Filipin o działaniu antybakteryjnym z efektem wybielającym. Pasta pomaga utrzymać naturalne pH w jamie ustnej przez 24 godziny po umyciu zębów, chroniąc w ten sposób przed demineralizacją i próchnicą zębów. Wieczorem użyj pasty :kurkuma + Q10, zawierającą kurkumę i koenzym Q10 – regeneruje dziąsła i pomaga zapobiegać stanom zapalnym. Jednocześnie pasta usuwa przebarwienia ze szkliwa zębów spowodowane spożywaniem pokarmów barwiących. Duet po prostu doskonały!

Dzięki zestawom wybielającym, dedykowanym różnym typom zębów i dziąseł, możesz indywidualnie dopasować pasty do swoich potrzeb. W szerokiej gamie produktów znajdziesz te, dedykowane dla długotrwałego, świeżego oddechu i regeneracji jamy ustnej, stosowane przy problemach z osłabionymi dziąsłami, a także dla wrażliwych zębów czy dla palaczy.

Rytuały są czymś, do czego przyzwyczajamy się z przyjemnością, a te, które mogą stać się zdrową rutyną, zalecane są jeszcze bardziej. Włącz białą perłę® do swojego codziennego rytuału, a pobudki z uśmiechem na twarzy (bielszym każdego dnia) gwarantowane!

Zobacz zdjęcia:

fot. materiały prasowe

Dossier marki:

20 lat temu w Tatrach Wysokich założyciele marki biała perła®, Jan Jurik i jego syn Zlatko, z pomocą specjalistów opracowali pierwszy system pozwalający wybielać zęby w domowym zaciszu. Zestaw wybielający, który był dostępny także w polskich aptekach, okazał się hitem. Dzięki pozytywnym opiniom klientów portfolio marki rozrastało się, poszerzając się o kolejne pasty opracowane i produkowane w Tatrach Wysokich. Naturalne pasty do zębów biała perła® są unikalne dzięki formule opartej na enzymach i wyciągach z ziół, które pozwalają bezpiecznie wybielać zęby. Dla założycieli marki bardzo ważne jest to, aby ich pasty były nie tylko skuteczne, lecz także jak najbardziej naturalne. Każdy z produktów ma także ręcznie wyrabiany smak, stworzony wyłącznie z naturalnych aromatów.

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.