Wybuch, który usłyszeli, wywołał w ludziach szok i przerażenie. W jednym z polskich miast doszło do tragicznych wydarzeń, w których ucierpiało małe dziecko. Lekarze rozpoczęli dramatyczną walkę o życie 12-letniej dziewczynki, która w wyniku eksplozji ma ekstremalnie poparzone ciało. Jej stan jest bardzo ciężki.

24 sierpnia w Kamiennej Górze na Dolnym Śląsku, doszło do tragicznych wydarzeń. Około południa w bloku przy ulicy Piastowskiej doszło do wybuchu gazu podczas wymiany instalacji. Niestety, ucierpiała mała dziewczynka, która została przetransportowana do specjalistycznego szpitala śmigłowcem LPR. 

Kamienna Góra. Wybuch gazu

Do wybuchu doszło około południa w mieszkaniu na parterze w przy ulicy Piastowskiej. Na miejscu zdarzenia natychmiast zjawiły się odpowiednie służby. Niestety w wyniku eksplozji obszernych poparzeń doznało dziecko, które śmigłowcem LPR zostało przetransportowane do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

Niestety, choć wybuch został ugaszony, mieszkanie należące do 3-osobowej rodziny jest całkowicie zniszczone. Lekarze przekazują informacje dotyczące stanu ekstremalnie poparzonej dziewczynki. 

  1. Wiemy, co z rozpoczęciem roku szkolnego. Minister edukacji właśnie powiedział prawdę
  2. Sceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepie

Wybuch gazu w Kamiennej Górze. Stan 12-latki

– Stan jest bardzo ciężki z uwagi na to, że dziewczynka doznała oparzenia ekstremalnego, obejmującego 60 a może nawet więcej procent powierzchni ciała – cytuje poniedziałkową wypowiedź dr n. med. Witolda Miaśkiewicza Polsat News.

Jak donosi w dniu dzisiejszym dziennik.walbrzych.pl dziewczynka prawdopodobnie przeszła już pierwsze zabiegi chirurgiczne. Utrzymywana jest w śpiączce farmakologicznej. Ma poparzone między innymi drogi oddechowe.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Wybuch gazu w mieszkaniu w bloku przy ulicy Piastowskiej w Kamiennej Górze przeraził mieszkańców. Niestety, ciężko ranna została 12-letnia dziewczynka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość, śmierć nadeszła niespodziewanie. Gwiazdor miał tylko 38 lat
  2. „Mówi pan rzeczy obsceniczne”. Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  3. Andrzej Duda podjął decyzję. Polskę obiegła ważna wiadomość
  4. Oficjalnie, Kinga Rusin odchodzi z ”Dzień dobry TVN”. Ujawniła powód
  5. Nagłe oświadczenie ministra edukacji. Dariusz Piontkowski ujawnił prawdę
  6. Nie ma nic lepszego. Niesamowicie chrupiąca letnia surówka z młodej kapusty

źródło: polsatnews.pl, dziennik.walbrzych.pl 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułJego filmy widzieliśmy na TVP, TVN i Polsacie. Kultowa postać zmarła na raka
Następny artykułWszystko stanie się w środę. Jest oficjalne ostrzeżenie dla każdego Polaka
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.