Wybuch gazu w kamienicy. Jak informuje portal zyciestolicy.com.pl 20 sierpnia 2020 roku w jednym z polskich miast doszło do eksplozji. Zastępy straży pożarnej pojawiły się na miejscu chwilę po zdarzeniu. Została przeprowadzona akcja ratunkowa. Mieszkańcy zostali ewakuowani, a teren dokładnie zabezpieczony.

Eksplozja gazu w jednej ze szczecińskich kamienic przy ulicy Strzałkowskiej. Zachodniopomorskie media informują, że na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej oraz policja. Mieszkańcy zostali bezzwłocznie ewakuowani, a teren został dokładnie zbadany. Co najmniej jedna osoba została ranna.

Wybuch gazu przy kamienicy w Szczecinie

Ulica Strzałkowska w Szczecinie jest jedną z najczęściej wymienianych w dniu dzisiejszym. To właśnie tam w okolicach południa doszło do eksplozji, przekazuje portal zyciestolicy.com.pl. Jak podano, wybuch był bardzo groźny. Co najmniej jedna osoba została ranna. Na szczęście jest przytomna, ale zaistniała potrzeba przewiezienia jej do szpitala.

Mieszkańcy kamienicy zostali ewakuowani. Policja dokładnie zabezpieczyła teren, a na ulicy rozpoczęto prace w celu usunięcia zanieczyszczeń powietrza, które spowodował wybuch. Strażacy zapewniali, że sytuacja jest pod kontrolą.

  1. Wyśledzili Beatę Kozidrak. Była bez makijażu i burzy loków na głowie, nie miała pojęcia, że robią jej zdjęcia z ukrycia
  2. Pilny komunikat RCB. Zacznie się już dziś

Straż pożarna błyskawicznie zjawiła się na miejscu zdarzenia

Strażacy starali się usunąć usterkę i jak najszybciej wpuścić mieszkańców do kamienicy. Po zabezpieczeniu terenu budynek miał zostać oddany do użytku. Wybuch wywołał wielką panikę wśród mieszkańców.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

polska
fot. pixabay.com/arembowski

Strażacy dziś walczyli w jednym z polskich miast, gdzie doszło do wybuchu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler pobiła się ze swoją ekipą. Wszystko nagrały kamery
  2. Zasłońcie okna, nie wychodźcie z domu. Bardzo ważne informacje tuż przed wakacyjnym weekendem
  3. Katarzynka Glinka właśnie przekazała radosną nowinę. „Jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać”
  4. Mama kupiła córce starą lalkę w prezencie. Gdy okazało się, co jest w środku, zamarła
  5. Latami nie zmywała makijażu przed snem. Lekarka prawie zemdlała, gdy zajrzała pod jej powiekę
  6. Żona Sekielskiego bała się o jego życie. Czytając wzruszający opis pod ich ostatnim wspólnym zdjęciem, można uronić łzę

Źródło: zyciestolicy.com.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl