Wybuch gazu na Lubelszczyźnie w domu jednorodzinnym zakończył się tragicznie. Niestety, nie wszystkich udało się uratować. Do wybuchu doszło w środę po południu w miejscowości Chodla. W domostwie zamieszkiwało 7 osób. W chwili wybuchu wszyscy przebywali na posesji. Dziś rano Polskę obiegła najgorsza z możliwych wiadomości.

Wybuch gazu jest jednym z największych zagrożeń, jakie mogą spotkać nas w domu. Na razie przyczyna tej tragedii nie jest znana. Niestety, według doniesień tvn24.pl, odnaleziono już ciała dwójki z domowników, 47-letniej kobiety i 87-letniego mężczyzny.

Co mogło być przyczyną wybuchu gazu?

Opolscy policjanci i strażacy wciąż wykonują czynności mające na celu znalezienie przyczyny wybuchu. Na gruzowisku pojawiły się także specjalne zastępy z psami, które miały przyspieszyć poszukiwania zaginionych – informował kurierlubelski.pl.

-Mam niestety do przekazania smutną informację. Około godziny 23.45, niestety bez oznak życia, została znaleziona kobieta. Nadal trwają poszukiwania jeszcze jednej osoby, która prawdopodobnie przebywała w tym domu – powiedział w nocy st. asp. Tomasz Stachyra z lubelskiej komendy wojewódzkiej straży pożarnej, podaje tvn24.pl.

Niestety, po kilku godzinach znaleziono także ciało drugiej osoby.

  1. Ile kosztował poród Małgorzaty Rozenek? Za luksusy gwiazda musiała sporo zapłacić, cena zwala z nóg
  2. Cudowne informacje dla grzybiarzy z jednego województwa. Podano, w których lasach niesamowicie sypie grzybami, znamy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  3. Tragedia w polskim szpitalu, nie żyje nastolatek. Wyskoczył z okna kilkanaście dni po smutnej diagnozie

Rodzinna tragedia

Jak mówił kapitan Rafał Dobraczyński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim – wybuch gazu spowodował, że część domu jednorodzinnego została zawalona, a druga połowa jest mocno uszkodzona. Jak donosi portal tvn24.pl, podczas wybuchu w środku przebywało 7 osób. 

Ostatecznie, strażacy przebywający na miejscu tragedii potwierdzili, że dwie osoby wyszły o własnych siłach, trzy z obrażeniami wewnętrznymi zostały przewiezione do szpitala – ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Niestety, w nocy odnaleziono ciała pozostałych domowników. Byli nimi 47-letnia kobieta i 87-letni mężczyzna.

ZOBACZ FILM:

Dziennikarze Kuriera Lubelskiego relacjonowali akcję poszukiwawczą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieje się teraz, naprawdę. Konflikt na granicy polsko-czeskiej, żołnierze zaanektowali kapliczkę
  2. Oburzające i karygodne sceny w Karpaczu. Wstydu nie mieli, wszystko się nagrało
  3. Dawid Narożny posunął się za daleko. Oburzeni fani nie pozostawili na nim suchej nitki
  4. Nawet 1000 złotych za kilka godzin pracy. Polacy mogą szybko się wzbogacić, jest jeden sposób
  5. 4 znaki zodiaku, które podejmują tylko złe decyzje. Nigdy się ich nie słuchaj
  6. Prawda o Bogumile Wander wyszła na jaw przypadkiem. Zdradził ją mały szczegół, fanów zdruzgotało już wtedy

Źródła: se.pl tvn24.pl

 

Poprzedni artykułPamiętacie kultową bajkę „Jacek i Agatka”? Każde dziecko oglądało ją przed snem
Następny artykułBaron ma nową dziewczynę? Do sieci trafiło zdjęcie, Blanka nie powstrzymała się od komentarza
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.