Wycięcie żeber od lat było wielkim marzeniem pochodzącej z USA Kristen Sinder (28 l.). Choć młoda dziewczyna wydała na szereg zabiegów fortunę, wcale nie zamierza na tym poprzestać. Ignoruje również ostrzeżenia specjalistów i bliskich, zaniepokojonych jej metamorfozą.

Kobiety potrafią poświęcić wiele, by uzyskać idealną sylwetkę. Niektóre sięgają po zdrowe metody- uprawiają sport i przestrzegają diety. Inne natomiast decydują się na radykalne kroki, za które mogą zapłacić nie tylko zdrowiem, ale również życiem!

Operacja plastyczna w młodym wieku

Kristen przyznała, że od zawsze marzyła o tym, by wyglądać „doskonale”. Określała siebie jako ambitną perfekcjonistkę. Dziewczyna przyznała, że duży wpływ na jej decyzje miały kompleksy, z jakimi zmagała się jeszcze w nastoletnim wieku: 

– W szkole notorycznie mnie szykanowano i wyśmiewano się ze mnie, przez co nauczyłam się nie zwracać uwagi na to, co mówią i myślą o mnie inni – przyznała.

Amerykanka zdecydowała się na pierwszą operację w wieku zaledwie 18 lat. To właśnie wtedy powiększyła piersi, za co zapłaciła ponad 25 tysięcy złotych! 

Wycięcie żeber i inne zabiegi

Od 2009 roku Sinder poddała się 20 zabiegom. Kilkakrotnie powiększała biust i usta, zrobiła lifting pośladków, skorygowała nos, a nawet zdecydowała się na… wycięcie żeber! Za wszystkie operacje plastyczne musiała zapłacić prawie 800 tysięcy złotych. Dziewczyna przyznaje, iż jest zadowolona ze swojego ciała, a ingerencję w swój wygląd traktuje jako pewien rodzaj sztuki:

-Postrzegam moje ciało jako płótno, a operacje plastyczne jako pędzel, którym mogę namalować obraz siebie z mojej głowy. Zawsze marzyłam o bujnych, kobiecych kształtach. Operacje otworzyły dla mnie drzwi do wyrażenia prawdziwej mnie– mówi Kristen. 

28- latka przyznaje, że nie zamierza zakończyć swojej przygody ze skalpelem: 

– Ciągle dowiaduję się o nowych metodach i dodaję je do swojej listy. Jestem pewna, że będzie się ona ciągle wydłużać – podkreśliła.

Ile kosztuje wycięcie żeber?

Osiągnięcie talii osy dzięki wycięciu żeber jest bardzo bolesną i kosztowną operacją. Podczas zabiegu usuwane są dwie pary dolnych żeber, tzw. żeber wolnych. Czasem zdarza się, że pacjentki życzą sobie, by wyciąć również 10. parę, pod którą znajduje się śledziona i wątroba. Jest to bardzo ryzykowna decyzja, która może wiązać się z licznymi komplikacjami, a nawet śmiercią. Wycięcie żeber to koszt rzędu 10 tysięcy złotych, do którego należy doliczyć inwestycję w usuwanie blizn. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wycięcie żeber
fakt.pl

Kristen Sinder w ciągu 10 lat poddała się 20 operacjom plastycznym. Dziewczyna skorygowała nos, biust, pośladki, a także wycięła żebra.

wycięcie żeber
fakt.pl

28- latka przyznała, iż powodem jej decyzji był w dużej mierze brak akceptacji ze strony środowiska. Kristen już planuje kolejne operacje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak pielęgnować suchą skórę domowymi sposobami? Sprawdzone metody!
  2. Kołtuny na włosach – jak pozbyć się ich bezboleśnie? Tricki, która musisz znać
  3. Depilacja woskiem – jak ją wykonać? Zdradzamy tajniki depilacji w domu i w gabinecie
  4. Jak zrobić paznokcie migdałki? Instrukcja krok po kroku
  5. Wazelina dobra na wszystko! 10 ZASKAKUJĄCYCH zastosowań

Źródło: fakt.pl, spamagazine.pl

 

Poprzedni artykułCórka Marta Kaczyńska pogrążona w żałobie. Zmarła ważna dla niej osoba: „Spoczywaj w spokoju”
Następny artykułZygmunt Chajzer jest ze swoją żoną już 36 lat! Mama Filipa Chajzera to przepiękna kobieta
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.