Agnieszka Chylińska należy do tej grupy gwiazd, które niezwykle dbają o swoją prywatność. Rzadko kiedy publikuje więc ona zdjęcia z domu, ale z okazji Świąt Bożego Narodzenia zrobiła mały wyjątek.

Uchyliła nieco rąbka tajemnicy, dotyczącej tego, jak w trakcie tego magicznego czasu wygląda jej dom.

Agnieszka Chylińska publikuje świąteczne zdjęcie

Określenie z rąbkiem tajemnicy jest jak najbardziej na miejscu, bowiem Agnieszka Chylińska opublikowała jedynie fragment swojej choinki. Widać po nim jednak, że drzewko jest udekorowane w klasyczny sposób. Na jego szczycie wisi złoty aniołek. Trójka dzieci, które posiada, z pewnością jest choinką zachwycona.

To jednak nie ona jest w opublikowanym przez wokalistkę poście najważniejsza. Piosenkarka zdecydowała się bowiem na wystosowanie wyjątkowych życzeń w opisie.

Życzyła poszczególnym grupom społecznym czego innego, ale równocześnie tego, co jest im najbardziej potrzebne. Rodzicom pożyczyła na przykład odpoczynku, a osobom starszym pogody ducha.

– Jednym słowem: Dobrych Świąt dla Każdego z Was – skwitowała wokalistka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Widzowie TVP włączą dziś telewizory i zaniemówią. Stacja już ogłosiła, co pokaże po godzinie 15
    2. Przykre, co chce zrobić Ewa Krawczyk podczas pierwszych świąt bez Krzysztofa
    3. Barbara Kurdej-Szatan dodała mocny wpis. Jest wstrząśnięta, chodzi o sytuację na granicy

Źródło: Instagram.com/ jastrzabpost.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl