Nowa fryzura może poprawić nam nastrój i samoocenę. Co jednak zrobić, jeśli fryzjer całkowicie zniszczy nasze włosy? Pewna kobieta była tak niezadowolona z efektu, że nagrała filmik, który ma już ponad 5 milionów wyświetleń.

Chyna nagrywa filmy w serwisie TikTok. Jeden z nich stał się viralem — kobieta postanowiła podzielić się w nim osobistą „tragedią”. Wydała na fryzjera ponad 600 dolarów (około 2500 złotych), a mimo to efekt na włosach ją przeraził.

Fryzjer zniszczył jej włosy za 2500 złotych

Chyna, na TikToku nagrywająca jako Borderline Boss, nagrała film, w którym zdaje relację bardzo długiej, kosztownej i traumatycznej wizyty u fryzjera.

Kobieta nie tylko zapłaciła za wizytę majątek, ale i przypłaciła ją mnóstwem nerwów. Na fotelu fryzjerskim spędziła aż 6 godzin. Chynie zależało na rozjaśnieniu pasm włosów, aby jej klasyczny ciemny brąz przenikał się z jasnymi odcieniami.

Fryzjerka, jaka się nią zajmowała, w trakcie kolejnych zabiegów rozjaśniania włosów ciągle ją szarpała, powodując ból. Na dodatek trzymała rozjaśniacz na włosach klientki zbyt długo, niszcząc ich strukturę.

Nawet koloryzacja włosów się nie udała – Chyna na nagraniu komentuje, że ma na włosach pięć różnych odcieni, z których żaden nie jest tym zamierzonym.

Nagranie na TikToku zostało podpisane:

– 6,5 godziny w salonie oraz 600 dolarów później – a ja nienawidzę moich włosów.

Jak sądzicie, fryzjerka rzeczywiście aż tak zawaliła sprawę?

Źródło: TikTok, interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł