Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wydało się, co TVP musi zrobić dla Jasona Derulo. Wyciekła tajna lista
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.12.2021 12:40

Wydało się, co TVP musi zrobić dla Jasona Derulo. Wyciekła tajna lista

Jason Derulo
Fot. TRICOLORS/East News / JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Jason Derulo będzie gwiazdą tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Jak poinformowały media, gwiazdor od wczoraj jest już w Polsce i co więcej, ma zapewnione iście królewskie przyjęcie.

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem – ogłaszał na Twitterze prezes TVP Jacek Kurski.

Jason Derulo ma spore wymagania co do pobytu w Zakopanem

29 grudnia prezes TVP oficjalnie poinformował, że gwiazdą sylwestra w Zakopanem będzie Jason Derulo. Muzyk jest znany na całym świecie i zasłynął przede wszystkim z utworów takich, jak: Swalla, Savage Love, Talk Dirty czy Want To Want Me.

Artysta przyleciał do naszego kraju już 30 grudnia i został nawet przywitany przez fanów po wylądowaniu na krakowskim lotnisku.

Jak donosi Super Express, muzyk ma iście królewskie wymagania. Jakie warunki musiał zapewnić mu prezes naszej naczelnej stacji? Przede wszystkim całe piętro w luksusowym hotelu w Zakopanem musiało zostać zarezerwowane tylko dla niego. Co więcej, organizatorzy musieli również zapewnić jego 10-osobowej ekipie busy, którymi będą mogli przemieszczać się po Zakopanem.

Jednak to jeszcze nie koniec listy oczekiwań wokalisty. Jak zdradził tabloid, w pokoju Jasona miał znaleźć się zapas wody Fiji, organicznych soków bez miąższu, wody kokosowej, koktajli proteinowych, witamin, a co najważniejsze, stół z polskimi przysmakami.

Myślicie, że organizatorzy zakopiańskiej fety podołali wyzwaniu?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: Jastrząb Post, Super Express