Wygląd nie dla każdego jest priorytetem, niestety osoby postronne często nie są w stanie tego uszanować. Chociaż Internet jest bardzo potężnym narzędziem, który umożliwia zrobienie wielu dobrych rzeczy, niestety często jest używany również do złych celów. Kiedy ta dziewczyna po raz pierwszy pokazała swoje zdjęcia, została potraktowana tak okrutnie, że usunęła się z mediów społecznościowych na całe lata. 

Kiedy dziewczyna miała zaledwie 16 lat, stała się pośmiewiskiem Internautów, ponieważ została uznana za brzydką i niezadbaną. Dzisiaj pojawia się coraz więcej artykułów skupiających się na tym, że bardzo się zmieniła i jak inaczej wygląda. Jednak niezależnie od tego, jaki jest jej wygląd, nikt nigdy nie powinien znaleźć się w takiej sytuacji!

Gnębiona przez swój wygląd

Veronika założyła konto na rosyjskim profilu społecznościowym VK (odpowiednik Facebooka), żeby móc kontaktować się ze znajomymi. Niestety, kiedy na jej zdjęcia natrafili nieprzychylni jej ludzie, jedyne, co skupiło ich uwagę, to jej wygląd. Bardzo szybko zaczęły się szyderstwa i rozpowszechnianie jej zdjęć jako memów.

wygląd
Veronika Zaitseva on VK

Normalna nastolatka podzieliła się swoim zdjęciem, po czym padła ofiarą bezpodstawnego hejtu.

Dziewczyna szybko usunęła swój profil na portalu. Nic dziwnego, narażanie się na tak okropne traktowanie, w dodatku ze względu na coś, czego nie możemy zmienić, może człowiekowi zrobić krzywdę. Dopiero po ośmiu latach, teraz 24-letnia Veronika znowu pokazała swoje zdjęcia. Ciężko wyobrazić sobie, jak bardzo upokorzona się czuła, że przez tyle czasu ta biedna dziewczyna bała się pokazać swojej twarzy. Okazało się, że bardzo się zmieniła, a nawet wzięła ślub.

Zapominamy o prawdziwym problemie

Wiele komentarzy na temat przemiany Veroniki zdaje skupiać się na tym, że teraz wygląda lepiej, ponieważ zadbała o siebie i ubiera się jak dorosła kobieta. W autorach tych wypowiedzi nie ma złej woli, jedynie brak zrozumienia problemu. To prawda, dziewczyna zaczęła się malować i ubierać doroślej — ponieważ teraz jest dorosła.

Sugerując, że to, że 16-latka nosi prosty t-shirt i jeansy i się nie maluje, oznacza, że o siebie nie dba, wpędzamy kolejne pokolenia coraz młodszych dziewczynek w coraz większe kompleksy. Już teraz, wiele nastolatek czuje potrzebę, żeby ubierać się i malować jak dorosłe. 

Brak makijażu i prosty, wygodny strój u kobiety nie oznacza, że jest ona niezadbana. Jak pokazuje przykład Veroniki, kiedy o tym zapominamy, możemy zrobić komuś dużą krzywdę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wygląd
Veronika Zaitseva on VK

Teraz Veronika jest szczęśliwa.

wygląd
Veronika Zaitseva on VK

Wygląda zupełnie inaczej, ponieważ każdy wygląda inaczej mając 24 lata, niż 16.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Co mówi o tobie kształt brwi? Łuk brwiowy zdradza, jakim naprawdę jesteś człowiekiem
  3. Brat podszedł do łóżeczka swojej młodszej siostry. Ukryta kamera uchwyciła co zrobił, rodzice musieli obejrzeć nagranie kilka razy
  4. Jej ojciec zmarł kilka lat temu. Nie mogła powstrzymać łez, gdy zobaczyła kto klęczy przy jego grobie
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródła: buzzgorilla.pl

Poprzedni artykułSzczeniak usłyszał od właścicielki, że go kocha. Jego odpowiedź doprowadziła ją do łez
Następny artykułNiemodne ubrania, które nosili wszyscy! Dziś wolelibyśmy o nich zapomnieć
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego